Wpis z mikrobloga

@DEJW88
Jeśli chcemy jako wykop cokolwiek zdziałać, to czas pomyśleć o kimś kto to poprowadzi, szanujmy się... Sraśko to jest antencjuszka i jedyne do czego ona będzie dążyła z tym tematem, to do podbicia sobie ruchu na twitterku. Też weźmy pod uwagę fakt, że żaden zasiegowiec nie bedzie się udzielać pod szyldem wykopu. Stasko se jaja porobi na twitterku a na końcu i tak zmieni temat gdy już się to nie będzie opłacało. To musi być jakaś poważna osoba, Stanowski nadawałby się, ale jest sprzedany a raczej kupiony przez szczura. Moment był idealny, gdy właśnie do stana miał przyjść szczur, wtedy byśmy mieli kontrole jakąkolwiek, teraz jest musztarda po obiedzie i zgniła stasko przy sterach, która temat tak zwalkuje, że będzie wyszydzana cała akcja.
#nitro #famemma
  • 29
@willyfog: Nie wiem czy ktoś się podjął zrobienia filmu, żadnego wpływowego ambasadora sprawy nie znajdziemy, a materiału raczej nie zrobi Uwaga TVN, lub podobny podmiot, bo w internecie wybryki Nitrozyniaka są spłycane i umniejszane. Ktoś z wykopu musiałby się podjąć nagrania dobrego materiału i sami powinniśmy go wypromować, a wtedy byłaby szansa, że on by się przebił na tyle, że miałby jakiś damage i później ewentualnie moglibyśmy podjąć dalsze kroki. Sam
@DEJW88 Obecnie, każdy kto ma zasięgi nie będzie w to wchodził z jednego prostego powodu, jest nią Maja, nikt poważny nie stanie koło niej w tej walce, z prostego powodu, Maja nie jest poważnie traktowana w internecie, jest wręcz wyśmiewana, sam cage z malikiem to potwierdził. Kula w płot. Nie ironicznie to już szur Ator miałby większy rozgłos niż kabareciara Majka.
@willyfog: bosze, tak czytam twoj wysryw i sie zastanawiam co ci ta typiara zrobila? przytnie w uja to ja tez sie dojedzie a poki co to mozna wspolpracowac. poza tym jej zasiegi = zasieg naszej sprawy. czasami wydaje sie ze to chyba najbardziej mlekolaki placza o stasko bo to bedzie niezla porazka dla tego paralityka jak to wlasnie dzieki niej sie go pozbedziemy ¯\_(ツ)_/¯
@wataf666 nie wiesz o czym piszesz. Maja żyje w internecie właśnie z tego, że ją dojeżdżają na tt. Przesledz sobie jej aktywność i kalkuluj kiedy ma największy ruch, jak zajmie się czymś kontrowersyjnym, a kiedy się zajmuje takimi sprawami, zobacz jaki wydźwięk zbierają te wpisy. Tam się absolutnie nikt z nią nie zgadza, jest sam hejt. To samo dzieje się teraz (prawdopodobnie, bo nie wiem)garnek pomyj się wylewa a nie konstruktywna dyskusja.
@wataf666: Sam uważam, że ona niczemu nie szkodzi o ile by działała w sposób roztropny. Jej twitter jest wylęgarnią ludzi sfrustrowanych, którzy muszą jej pocisnąć nawet kiedy pisze coś obiektywnie rozsądnego i osobiście bym jej proponował, że jeśli chce sie przysłużyć sprawie, to mogłaby zrobić "swipe up" na instagramie, to dałoby duży zasięg filmowi w jego początkowej fazie, a to pewnie korzystnie wpływa na ten cały algorytm (nie znam się).
@DEJW88 no tak, poezją pisaną na TT nic tutaj nie zdziała, jedynie wzbudzi i rozpęta hejt na siebie. TT działa podobnie do znalezisk na wykopie, fajne komentarze z argumentami są zasypane, bezbeckimi komentarzami z tysiącami plusów. Dokop się do argumentów, no nie chce się nikomu. To samo na TT, wyświetlają się komenty z dużą ilością serduszek, nie koniecznie (co do wpisów maji zawsze tych z hejtem) z argumentami
@willyfog: ja domyslam sie ze mlekolaki teraz spamuja u niej na socialach bo tak jak pisalem, kop od wykopu i stasko to dla ich guru najwieksza porazka. ale pamietaj ze nie tylko social media sa, sa tez tradycyjne media z ktorymi @majakstasko tez ma jakies kontakty. gdzies jakis artykul, jakis moze program, albo wspomniec w jakiejs sniadaniowce cos sie wspomni. kropla drazy skale
@DEJW88 dlatego sedno tkwi w poście który napisał, Maja nie robi tego po to, żeby kogoś osłabić. Wrzuci 15 postów i ma ruch na profilu, nie ważne jaki, ważne że jej profil się klika, dlatego jej słabym sternikiem w tej sprawie.
@willyfog: Szczerze nie interesują mnie jej intencje, czy to zemsta, czy próba zdobycia atencji, czy inne pobudki, treść filmu będzie mówić sama za siebie, Maja może po prostu dodać co do niego swój własny komentarz. Nie wiem czemu sporo osób się obawia, że ten film każdy będzie łączył ze Staśko. Problem jest taki, że ten film trzeba zrobić i to dobrze :D A na razie wszystko swoi w powijakach.
@wataf666 trzymam kciuki żeby wzięła sprawe na poważnie.

@DEJW88 chętnie bym pomógł, ale ostatni raz robiłem prezentacje do podstawówki w Windows Movie Maker, jakieś 15 lat temu XD dzieło to raczej nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mearecensusus: Ale promocja nie jest równa ze zwierzchnictwem całej akcji. To jest tylko podanie twitta, czy udostępnienie na instagramie i tyle.
@willyfog: @wataf666: Powstał discord, który zrobil xillon z którym chcieliśmy się podjąć zrobienia tego filmu, ale nie odpowiada mi od wczoraj, jak jesteście chętni to podeśle pw.
@DEJW88: mozesz mi podeslac, jak bede mial chwile to zajrze bo ja tak na ogol z doskoku z telefonu/tabletu. jak usiade przy kompie to cos sie zobaczy. priv mam odblokowany jak cos