Wpis z mikrobloga

Typiara na wizycie była ponad miesiąc temu, moja różowa dała starą cenę mimo nowego cennika który obowiązywał w tym dniu a i tak na złość jedna gwiazdka XD Trochę mi przykro ogólnie bo wiem jak moja dziewczyna starannie podchodzi do klientek dzięki czemu ma ogrom stałych, a przyjdzie taka nowa i zepsuje średnią :/ #makijaz #logikarozowychpaskow #rozowepaski #dzialalnoscgospodarcza
Pobierz maikeleleq - Typiara na wizycie była ponad miesiąc temu, moja różowa dała starą cenę ...
źródło: comment_1668019440Y8psYBexw4rY6HoK12DCWR.jpg
  • 6
@maikeleleq: Zamiast skupić się na tym, co i dlaczego klientka ratowała w innym salonie, oskarżasz babę o złośliwość xD zachowujedz się jak typowy typ z typowego zakładu w PRL „zobacz Halinko, moje wierne Grażyny od lat nie narzekają a przyjdzie taka nowa i #!$%@? dzień”

Człowiek się stara a te szumowiny nie doceniają, No popatrz pan xD
@smierdakow: @paweucio: @Haerbin: @Ytarka: tylko że moja różowa akurat sytuacje z cennikiem pamięta i typiara nie miała żadnych uwag co do wykonanej usługi, wręcz przeciwnie, była zachwycona w salonie, może liczyła że płacąc 60ziko za hennę brwi z regulacją to efekt będzie na miesiąc albo dłużej a nie max 2 tygodnie