Wpis z mikrobloga

@Mjj48003 Wiesz jak jest, circa 48k PLN - podatek - prowizja. A jeszcze raz zaatakuje, to po Patronite.

Wojczal, Bart, Zychowicz, Pan prof. Góralczyk mają go tam gdzie słońce nie dochodzi, to śmiało wali.

Ani trochę mu się nie dziwię, że nie atakuje Jarka. Bardziej zastanawiają mnie ludzie, którzy to łykają. Jeśli są tacy.
  • Odpowiedz
@bkce: Piotrek nie ma odwagi - ani słusznie zyebać Wolskiego za to co odwalił, a ma argumenty mocne - np. to, że Wolski sam go wyśmiał jak poszedł do wRealu 24. Ani przyjść tutaj we własnej osobie jako @PMNapierala żeby się
z nami skonfrontować, zamiast chować po kątach i coś tam szczekać na nas w filmikach nagranych w środku nocy pod kołdrą. (ten o tym, że każdego można ośmieszyć,
  • Odpowiedz
@Mjj48003: Można patrzeć na to na kilka sposobów, jeśli chodzi o odwagę.

Może również, nieudolnie ofkz, kopiować strategie zarządzania kryzysowego innych youtuberów albo... Może po prostu tak długo jest już w swojej bańce, że serio w to uwierzył. xD

Może też być jak twierdzisz. Za dużo niewiadomych, a Pjoter nie ułatwia.
  • Odpowiedz
@bkce: Trzeba poczekać na kolejny meltdown ( ͡° ͜ʖ ͡°) Teraz tak sobie pomyślałem, trochę jako offtop - ciekawe czy Napierała będzie nagrywał też w Wigilię i święta xD
  • Odpowiedz
@Mjj48003: No jacha, że tak. Zychowicz i Wolski polecą z odtworzenia, tego jestem pewny. Tak dzień przed lub po. Może jakaś historia wielkiego rozejmu na parę godzin z okazji Wigilii albo o różnicach między Prawosławiem i obrządkiem Rzymskim. To pierwsze pewnie Jaro, drugie Piotr Większy. xD
  • Odpowiedz