Wpis z mikrobloga

@odyn88: Oj Panie Januszu, nie będzie mnie w pracy bo mam problemy żołądkowe.. L4 powinno być juz na pana mailu( ͡° ͜ʖ ͡°)
Skoro nie dadzą się pożądnie załatawić w razie jakiś problemów, to zamiast nie mieć pracownika przez 20 minut nie mieliby przez 24 roboczogodziny ¯\_(ツ)_/¯
też nigdy nie rozumiałem co można robić przez pół godziny na kiblu xD ten stolec tak powoli się wysuwa z dupy czy wypada cały kloc ale trzeba odsiedzieć swoje? XD

Ja wchodzę, zdejmuje spodnie, zrzucam i wychodzę, zajmuje mi to tyle co odlanie się.


@zmasowanyatak: I to się chwali, panie Areczku. Nie tylko oszczędza pan cenny czas pracy, ale również i papier dla zarządu. W nagrodę w najbliższy owocowy czwartek (tj.
Ja wiem ze Janusza #!$%@? prądem, ale w domu tez z reguły dwójkę robię poniżej 10min, nie rozumiem ludzi którzy okupują łazienkę z telefonem w ręku. Wchodzisz > srasz > wychodzisz.


@uwielbiamnalesniki: Popracujesz u autentycznych wyzyskiwaczy to zrozumiesz. I inb4 napiszesz "to zmień pracę": są powody dla których pracownicy zostają za długo w januszexach, typu brak szybkich alternatyw czy mobbing i manipulowanie psychiczne pracownikiem.