Wpis z mikrobloga

@Bounty: Ja pamiętam jakie były nastroje wtedy. Max Korwin Cejrowski, młode wykopki głosujące na PIS albo na Korwina, którzy podłapali, że Tusk zły, bo Smoleńsk, bo ośmiorniczki, bo w Polsce się źle żyje (choć sami nawet nic nie zarabiali xd). Przepowiednia agenta, który działał na zlecenie PiS po czym był zdradzony, przez co dał upust swoim emocjom (chodzi o Stonogę), była słuszna, ale pewnie przez przypadek i #!$%@?, jak 8 lat
fornson23 - @Bounty: Ja pamiętam jakie były nastroje wtedy. Max Korwin Cejrowski, mło...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bounty: patrząc po plusach można zauważyć efekt pamięci złotej rybki u wykopków. Teraz wszyscy powtarzaja, że za PO było spoko. Tylko skąd się wzielo te kilka tysięcy plusów pod tym wpisem te parę lat temu? To z jakiego powodu mieli dość PO, skoro teraz wspominają tylko dobrze?
  • Odpowiedz
@fornson23 ja pamiętam jak wykopy gadały że PO przegrał przez ośmiroczniki. Ciężko nie pamiętać jak codziennie te bzudyr gadacie xd Co do Stonogi to jeszcze pamiętam jak typ się płaszczył przed Sumlińskim :D
Obecna fan baza Tuska tez wtedy nie pracowała za to gada laurki jak to wtedy dostanio się żyło :D
  • Odpowiedz
@huncwot_: no wiesz, jakimś dziwnym trafem, poparcie dla peło spadło na łeb, właśnie podczas afery podsłuchowej. Jestem pewien, że gdyby nie to, to może i PIS wygral wybory, ale bez większości w sejmie. No i te slynne ośmiorniczki wciąż się przypominają do dziś w retoryce przeciwników Tuska, czy to na ulicy czy to w telewizji. A po drugie, no sory, ale widzę duży spadek jakości życia po 7 latach rządów PIS
  • Odpowiedz
@huncwot_ no dobra, dajmy, że masz rację. Więc poproszę o analizę, czemu peło #!$%@?ło (nie przegrało) wybory w 2015 roku. Ja rozumiem zmęczenie rządami po 8 latach, coś jeszcze chciałbyś dodać?
  • Odpowiedz