Wpis z mikrobloga

Jak źle jest ze mną ( z moimi łapami) i co z tym zrobić. Zacząłem sobie robić to: http://1.bp.blogspot.com/-dpOIL1U-S1U/VY6TLzQ1E3I/AAAAAAAAAP8/an0RIkku-LU/s1600/plan%2Bna%2B50%2Bpompek%2Bw%2B30%2Bdni.jpg
by być w stanie zrobić więcej pompek (wytrzymałość) i jestem na 3 dniu (2 dni i 1 przerwy) i ledwo co dałem rade. Gdyby to było 4-6-8-8 to bym nie zrobił, ledwo czuje łapy jak to pisze. Jeśli o mnie chodzi to mam 186cm i 73kg, coś w stylu skinny fat, ale fat na poziomie 14-15%. Klata czy łapy to praktycznie nic, głównie to biodra, bo nawet z 6paku widać dwie pierwsze kostki. Co do siły to w lecie pomagałem dziadkom na wsi z węglem czy drewnem i już wtedy zdałem sobie sprawę, że z moją siła (łapami) jest bardzo źle.
#mikrokoksy #kalistenika
  • 8
@agsbajahs: Od razu wyrzuć ten program do kosza, bo ta progresja jest absurdalna. Najlepiej sam sobie ustalaj ilość powtórzeń w seriach i co trening staraj się dodawać po 1 czy 2 powtórzenia na cały trening. Jeśli trenujesz pod wytrzymałość to lepiej robić z lekkim zapasem, a większą ilość serii
@lubie_dzem_truskawkowy: właśnie totalnie nie wiem, jak to z dietą zrobić. Czy redukować jednak ten tłuszcz i dopiero masę, czy jednak trzymać stały bilans kaloryczny i robić ćwiczenia typowo siłowe. Jestem coś w stylu skinny-fat. i mam dysproporcje pomiędzy nogami, a górą. Dużo grałem w piłke czy biegałem i nogi, uda mam masywniejsze. Łapy, klatka praktycznie nie istnieje.
Jeśli o mnie chodzi to mam 186cm i 73kg, coś w stylu skinny fat, ale fat na poziomie 14-15%.


@agsbajahs: Jest ok. Wpierw zacznij porządnie robić jakiś plan przez kilka miesięcy, naucz się ćwiczeń, sprawdź gdzie w nich jesteś z dobrą techniką, zacznij je progresować i dopiero wtedy się zastanawiaj nad dietami.
Po co masz teraz już sobie głowę zawracać dylematami z dietą, skoro na dobre jeszcze nie zacząłeś ćwiczyć, a