Wpis z mikrobloga

Jak wykopki manipulują argumentami, odcinek pierwszy.

Jestem osobą, która nie każe się domyślać, tylko mówi wprost. I tak samo oczekuję, aby ktoś mówił wprost, o co chodzi, bo ja się nie domyślę.

Pod jakimś postem wystarczyło, żebym napisała jakiemuś niebieskiemu zdanie w stylu "a to tak ciężko było powiedzieć różowej wprost, o co ci chodziło? Ja bym wolała szczerość i konkrety" by dostać odpowiedź w stylu "hehe hyhy patrzcie jaka typowa #logikarozowychpaskow , księżniczce witamince trzeba mówić wprost, bo ta się nie umie domyślić, ale sama niebieskiemu będzie kazać się za każdym razem domyślać, o co tym razem strzeliła focha i jak biedak ma ją przeprosić, czyli nie dość, że różowe są głupie, to jeszcze są hipokrytkami hehe"

Bo po uj wiedzieć cokolwiek o kimś zanim zacznie się wypisywać bzdury na jego temat, płeć w postaci paska pod awatarem przecież wystarczy xD

To jest jeden z rodzajów manipulacji we wpisach niebieskich na wykopie, gdzie przedstawia się tezę - widmo, czyli coś, co nie miało nigdy miejsca, a zostało wymyślone przez autora na potrzeby tej manipulacji, by mieć pretekst do obrażania różowych, przypisywania im negatywnych cech, które dla piszącego są wygodne, jako przyczyna jego niepowodzeń z różowymi czy czegokolwiek, co niebieski chce osiągnąć kosztem różowych (w tym poklask u innych wykopków).

To tak tylko informacyjnie.

#logikaniebieskichpaskow #zwiazki #manipulacja #oswiadczenie #mizoginia #mgtow
  • 14
@nutpr0: ojej, obrońcy czystości etnicznej tagów, umrzemy wszyscy bo użyłam na portalu ze śmiesznymi obrazkami jakiegoś wymyślnego przez odludków tagu nie zgodnie z - ich zdaniem - przeznaczeniem. To strasznie, zaraz spadnie deszcz meteorytów i nas wszystkich pozabija( ͡° ͜ʖ ͡°)

Uważajcie, bo wam żyłka pęknie ( ͡° ͜ʖ ͡°)