Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Pytanie do osób, które w to grają na konsoli:
Jakie macie ustawienia czułości gałek i autonamierzania?

Zacząłem w to niedawno grać i z początku myślałem, że to autonamierzanie działa jak w GTA V, a w tej grze niemal nie odczuwam, że mam jakieś wsparcie namierzania xD
Może to kwestia wprawy ale obecnie to niemal nikogo nie mogę trafić, zostaje mi granie supportem i to nie każdym xD

#overwatch #ps4 #ps5 #xbox
  • 6
@Inguz to samo mam wrażenie. Zagrałem kilka gier, trochę poeksperymentowałem z autoaimem, jak dałem wszystko na maksa i wybrałem jakąś klasyczną opcję czy coś takiego to nawet widziałem, że celownik się trochę lepi do przeciwników, ale to i tak nic nie zmieniło, nadal się czułem jak upośledzone dziecko z handicapem grające przeciwko armii cheaterów i odpuściłem sobie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Inguz: Prawda jest taka, że w tych strzelankach jakiekolwiek ustawienia na padzie są umowne i tylko minimalnie coś poprawiają. Jak grasz casualowo to nie ma sensu coś zmieniać. Ja jedynie ustawiłem 70 góra dół i 50 na boki. Na Soldierze lepiej mi się celuje.
@Inguz: Nauczysz się z czasem. Po prostu dużo graj, na początku w TPSy.
A jak cię granie na padzie z jakiegoś powodu przerośnie (nie powinno), to możesz wziąć gównolaptopa i do gierek singlowych, broń boże multi, wyemulować sobie pada za pomocą myszy i klawiatury. O ile się nie mylę, to m.in. Xbox Xcloud Player na to pozwala - znajdziesz go na githubie.
@Inguz: jak grałem w ten chłam (1200 godzin przegrane) to miałem ustawienie na max plus całkowite wyłączenie wspomagania celowania i do tego profil na padzie elite 2 - ale jak cisnąłem sporo rankedów. Jak weszła dwójka to również ustawienia zostały i grając sporo QP pzeciwko pc nie czułem tego aby mieli przewagę. Mi lepiej idzie w FPSy na padzie po prostu.