Wpis z mikrobloga

Posiadam perfumy Dior Homme Parfum z 2015 kupione wtedy za ~400 zł. Powoli mi się kończą i chciałem rozejrzeć się za cenami. I co się stało, że ceny zaczynają się od 1200 zł, a nowe opakowania z pierwszych partii 4xxx/5xxx chodzą po 3k zł w górę? ()
#perfumy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kris111: W 2014 nie znalem jeszcze tagu ani Was i poszedlem do Douglasa kupic perfumy. Wybor padl na DHP i po wielu latach kupilem juz nowa flaszke w 100ml flakonie. Cos mi sie nie zgadzalo. Pachnial inaczej niz moj. Udalo mi sie niedawno kupic flakon z 2014 roku (zepsulem w nim atomizer, well done Qtafon) i faktycznie moje potwierdzenia sie potwierdzily. Zapach jest inny i nie wynika to z maceracji,
  • Odpowiedz
@Qtavon: Dzięki za propozycję. Tak się składa, że miałem DHP 75 ml z jednym z pierwszych, jeżeli nie pierwszym batchem 4U01. Po wejściu flaszek 100 ml, wpadła i taka. Porównałem. Dla mnie nie było różnicy uzasadniającej stwierdzenie, że zmieniona została formuła. Może poszczególne akcenty rozkładały się delikatnie inaczej, ale nie wpływało to na ogólny odbiór. Miarodajne byłoby dopiero porównanie dwóch soków w tym samym wieku i tak samo przechowywanych. Niestety,
  • Odpowiedz
@Kris111: Nie bedziemy sie przescigac i przekonywac o swojej racji, bo moja racja jest najmojsza, a Twoja najtwojsza ;). Ceny z d--y, 10zl za ml to poziom fajnej niszy, 30zl to juz lvl Bortnikoffa, a nie jakiegos Diora z linii mainstreamowej xD
  • Odpowiedz