Wpis z mikrobloga

mini #afera i po aferze

Dzien pierwszy:
- anonek zamawia szame w gruzinskiej knajpie na dowoz i wystawia niepochlebna opinie na mirko

Dzien drugi:
- jakis mireczek szescdziesiona, rozpruwa sie do wlascicielki ze anonek jo szkaluje na wypoku
- wlascicielka dzwoni do anonka i tlumaczy ze to co zamowil po Polsku, w gruzji jest zupelnie inne (dobrze ze nie zamawialem z Nigeryjskiej restauracji) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- wlascicielka grozi prawnikiem i prosi o podanie imienia i nazwiska zeby mogl sie skontaktowac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- w SMS wysyla rowniez zdjecie z danymi osobowymi swoich wczorajszych klientow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- anonek w odpowiedzi grozi RODO i Izba Handlowa
- wlascicielka okurdepszypau.jpg i przepraszam Pana bardzo, gruzja wojna i prosze nieeee

Straty po stronie Bialostockiej:
- 50 PLN z VAT + niesmak
- troche nerwow bo straszo somdem

Straty po stronie Gruzinskiej:
- trudno oszacowac

Finalnie, podpuchy z RODO i Izba nie zamierzam realizowac (mowie tu do mireczka szescdziesiony) chociaz jak mnie zaczeto straszyc prawnikiem to mialem ochote to eskalowac, jednak raptowna zmiana tonu i ckliwa historia o wojnie w gruzji mnie urzekla (wybaczcie ze nie opublikuje sesemesow, nie wiem czy moge).

Postowanie gunwna na mirko to zycie na krawedzi, balansowanie na granicy prawa, nierowna walka z moderacjom, pozdro dla prawilnych mordek i PKU, JP2, PKP, 100 procent, elo!

#bialystok #pysznepl
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szubrawski:

troche zal zglaszac, mysle ze Pani jakies wnioski z tej historii wyciagnie


Wniosek o udostępnianie danych może i tak. Ale jakość jedzenia to raczej zostanie jak jest.
Zresztą, aktualnie dojedzie ja rynek jak będzie miała słabej jakości jedzenie