Wpis z mikrobloga

@51431e5c08c95238:
Buchanka to mój ulubiony samochód i zawsze o takim marzyłem, z nowszym silnikiem 2.7 benzyna. Oczywiście ceny poza Rosją są absurdalne przez cła i podatki.
A teraz przez to co ruscy odwalili to już sobie takiego nie kupię. Masakra, że inne kraje nie produkują takiego fajnego, terenowego busika. Mitsubishi kiedyś miało podobne L300 4x4 ale oczywiście jak wszystko fajne już nie do dostania w tej zafajdanej UE. Nowy Land Cruiser
Pobierz
źródło: comment_1667775606KH8Lw0T4sEr96QYe7r5qii.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
A teraz przez to co ruscy odwalili to już sobie takiego nie kupię. Masakra, że inne kraje nie produkują takiego fajnego, terenowego busika. Mitsubishi kiedyś miało podobne L300 4x4 ale oczywiście jak wszystko fajne już nie do dostania w tej zafajdanej UE.

@tos-1_buratino: wyprowadź się do Rosji to będziesz miał lepiej i sobie samochód kupisz jaki chcesz.
@tankowiec_lotus:

T4

Silnik ustawiony poprzecznie jak w kompakcie, słaby dostęp do osprzętu. Niski prześwit nawet w wersji synchro. Absurdalne ceny za samochód który przestał być produkowany ze 20 lat.
Ja nie chcę zabytku do trzymania pod kocem tylko jakbym się szarpnął na taki wydatek to używałbym codziennie do czego jest przeznaczony. Czyli do jeżdżenia poza asfaltem.
@Mave: @Ghost2:
Wolałbym do USA i kupić F150, Rama czy jakiegoś GM w normalnej cenie. Oczywiście w taniej wersji a nie jakiegoś Raptora.
Natomiast polskiego przedsiębiorcy niedługo nie stać będzie ani na nową buchankę która kosztowała ostatnio 100k, ani VW Transportera który teraz w salonie za wersję blaszak kosztuje 200k w bieda wersji a nie 4x4. Przyczepkę kupiłem większą za 4,5 tysiąca w 2019, teraz ponad 7 tysięcy :))) Busy