Wpis z mikrobloga

W te chłodną niedziele mam dla was kolejną kartkę z kalendarza, tym razem legendarny update 8.6 z
30.06.2010 oraz late 8.61 z 23.08.2010, a dlaczego legendarny? O tym powiem na końcu, natomiast dodano w nim:

- Możliwość układania run i potionów w stosy w max po 100, od tego momentu koniec z upierdliwym noszeniem dziesiątek bp z manasami itp
- Zostały dodane achievementy
- usuniecie worków z potworów, cały loot jest od tej chwili bezpośrednio w ciele (słaba opcja jak ktoś nie miał już miejsce w bp na loota na respie)
- Leciutki key ring którzy ludzie używali został przekształcony w jewelled backpack
- Północne tereny Zao wraz z nowymi potworami jak Drakenami, Brinstone Bugami czy Souleaterami
- Quest na WOTE, gdzie do wyboru jest: Royal Scale Robe, Royal Draken Mail, Elite Draken Helmet
- Wayfarer outfit
- Usunięcie GMów z gry, za swoją sługę otrzymali Gamemaster Doll oraz jedną ze specjalnych bronii do wyboru
- Pierwszy World Quest event jakim jest Rise of Devovorga który ma się pojawiac cyklicznie co roku, jedną z ciekawszych nagród jest kamyk z expem

Czemu ten update był tak ważny? Była to ostatnia duża aktualizacja przed dodaniem systemu cooldownów, na tamte czasy MS robił gigantyczne expy bijąc co 2 sek UE lub vis hury na banucie albo na grimach, gra przypominała otsa więc Cipsoft niebawem postanowił to zmienić

Co do OTSów to jedna z najbardziej popularnej wersji klienta na którzy gracze grają to własnie 8.6
Dlaczego akurat ta? Na tej wersji jako ostatniej pojawił się popularne na tamte czasy Elf Bot którego dosyć łatwo dało się crackować i jest on bardzo funkcjonalny. Praktycznie na większości otsów był on legalny i do pobrania nawet ze strony jak np Vestia ots.

#tibia
#ciekawostkitibia
Pobierz Herato - W te chłodną niedziele mam dla was kolejną kartkę z kalendarza, tym razem le...
źródło: comment_1667758671d3yepnECxE9YMx2PJ2YDP8.jpg
  • 3
@Herato: "- usuniecie worków z potworów, cały loot jest od tej chwili bezpośrednio w ciele (słaba opcja jak ktoś nie miał już miejsce w bp na loota na respie)"

Hmmm to akurat wydaję mi sie ze zmienili dużo później ( ͡~ ͜ʖ ͡°)