Wpis z mikrobloga

no witam kolegów z #telewizory w cotygodniowym wpisie

zmniejszyłem oczekiwania co do TV, rozmiar to 65", nie musi być OLED bo po #!$%@?.
w sklepie moją uwagę przykuł ten TV

LG 65QNED813QA

mini LED brzmi spoko (więcej stref podświetlenia?), 100/120 Hz jest i dosyć tani, może warto go wziąć pod uwagę?

czy lepiej dopłacić 1.5k i wziąć Sony BRAVIA 65 cali XR-65X90K?

swoją drogą lekki skis z botów pod tym tv LG xD
powodzenia - no witam kolegów z #telewizory w cotygodniowym wpisie

zmniejszyłem oc...

źródło: comment_1667755443dbEtFZ8umvkvlCRmMPpwqF.jpg

Pobierz
  • 20
mini LED brzmi spoko (więcej stref podświetlenia?)


@powodzenia: to nie jest żaden miniLED. To nawet nie jest direct LED, ma podświetlenie krawędziowe. W dodatku to jest matryca typu IPS.

Masz tu telewizor dla siebie i już przestań marudzić bo chyba z szósty twój post na ten temat w ciągu ostatnich tygodni. xD
https://www.neonet.pl/telewizory/sony-xr65x90j-uhd-smart-tv.html?utm_campaign=Telewizory%20i%20audio&utm_content=Telewizory&utm_term=360819&utm_source=ceneo.pl&utm_medium=cpc&ceneo_cid=e99f7148-93a3-fcb6-4d5b-605a0be75d86
@powodzenia śledzę Twoje wpisy bo mam dokładnie takie same wymagania i czekam co kupisz "ostatecznie" ( ͡º ͜ʖ͡º)

Czemu akurat chcesz to Sony 65x90k za 6500?
Pytam z ciekawości, bo sam 2 dni temu w media expert nad nim dumałem
@kebobi: nie wiem xD od miesięcy chodzę po sklepach i pytam sprzedawców. dostaje mnóstwo sprzecznych informacji, ale co do jednego zdaje się być zgodność - Sony są najlepsze. na oleda szkoda mi kasy, bo 65 cali jest za 10k i podobno się wypalają (po ok 7 latach świecą na 50% jasności), a ja mogę nie zmieniać tv i 10 lat. x90j już mi tu pare osób polecało, ale są już same
@powodzenia mam bardzo podobne odczucia. LG OLED top, ale a to cena, a to dostępność, a to wypalanie.
Samsunga którego chciałem ostatnio kupiłeś, więc już go nie wezmę.
Ambilight mi się nie podoba z definicji (po prostu do mnie taka choinka nie przemawia).
Sony natomiast w ścieku opinii i komentarzy jest po prostu fajnym solidnym modelem i zaczyna do mnie przemawiać.

Chyba trzeba zamówić online i najwyżej oddać (σ
@takikaprys ja kupiłem Sony XR65 X90K czy jakoś tak i jestem bardzo zadowolony, ale teraz prawdopodobnie albo kupiłbym tego samego soniacza, tylko 75 cali, albo oleda 65, bo przy ratach 0% nie robi mi różnicy czy rata wynosi 200 zł czy 300 zł, a różnica byłaby zauważalna