Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@open_or_die: a to swoją drogą, też miałem ten problem. Mimo że byłem ciekawy sytuacji to za dużo tego było.
Wpisy że Januszexpolszwagrex z Podebłocia nie wycofuje się z Rosji i tak o każdej jednej firmie.
  • Odpowiedz
@m4rciniak: Ludzie, u których puste gorące wywołują wściekłość (nie mówię tu o OPie) są bardziej patologiczni niż ludzie oglądający te gale. Proponuję detoks od Wykopu, jeśli to dla kogoś taki problem. Spamowanie wojną na Ukrainie przez rok nikomu nie przeszkadzało, ale jak gorące są raz na jakiś czas puste to nagle wielka afera xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@m4rciniak: klasyka. Odpalam wykop w niedzielę po 9 (a nie jak jakiś przegryw o 6 rano, kiedy normalni ludzie śpią) i co widzę pierwsze w gorących? Narzekanie takiego przegrywa, że puste gorące. No spoko, ja mam w gorących twój wysryw a nie żadne pato-gówna, o który nawet bym nie wiedział. Zastanów się czasem po #!$%@? ty w ogóle żyjesz, skoro o 6 rano w niedzielę przeglądasz wykop?
  • Odpowiedz
@m4rciniak: tagujcie te wpisy jakoś bo po każdym weekendzie widzę ciągle wpisy "co te debile znowu oglądają" "elita internetu" "dlaczego gorące puste" wymyślcie se jakiś tag #dlaczegogoracepuste na przykład i tam walcie konia sobie że reszta wykopu to debile bo oglądają patogale mma czy piłkę nożną
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@m4rciniak: znowu jakieś mordobicie było, bo widziałem transmisję, jak po koncercie kurtkę odbierałem z szatni.

Ważne, że reklamy się zgadzają, że ludzie, którzy wrzucają kosmonautę magicznie mają multikonta, że trzymają się baiciarze, spamerzy i jakieś łeby typu skizo, dobrze robią, dobry przekaz, pozdro dla hłopakuff z serwerowni, dobry przekaz, nie blokuję już linii HEHE.

Jakby nie memy i codzienne toto, nie byłoby tu po co wchodzić.
  • Odpowiedz
@Positano1: ja nawet tego nie oglądałem. Ale te ich jęki są tak poprostu z marszu, i komiczne, na wykopie jest coś #!$%@?, ja nie mam tego na czarnej i mam normalny kontent, ich jęki, jakiś przegrywa ciśnie po Polce, coś o jakimś szymolu, wojna itd, no #!$%@? są, są pacyfistami, co zrobisz ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Positano1: fame mma już dawno spadło z gorących a sami to promują, to jest dopiero elita hehe, a ten cały lol nawet mi nie mrugnął, siedzę sobie od 8 bo wpracy jestem nie, no #!$%@? ludzie, ale jest ubaw, heh
  • Odpowiedz
wy jesteście tacy #!$%@? oświeceni a nawet tego gówna nie umiecie tagować, my jakos potrafimy dać #famemma i jak ktos #!$%@? nie chcę to tego nie widzi a to wasze bóldupienie widzą wszyscy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@m4rciniak: Za to Ty jesteś takim elitarnym ulomkiem wychodkiem, że nie potrafisz sam sprawdzić tylko wysrac 2137 taki sam wpis XDDD Usuń konto amebo XD
  • Odpowiedz
wy jesteście tacy #!$%@? oświeceni a nawet tego gówna nie umiecie tagować, my jakos potrafimy dać # famemma i jak ktos #!$%@? nie chcę to tego nie widzi a to wasze bóldupienie widzą wszyscy


@jakub99 Ale się zesrał patus xD
Za każdym razem jak fame-mmamiarz taki jak ty otwiera mordę to wydobywają się odgłosy jak od typa poniżej. Tak normalni ludzie was widzą

Masz ty w ogóle coś innego poza spuszczaniem się
niochland - >wy jesteście tacy #!$%@? oświeceni a nawet tego gówna nie umiecie tagowa...
  • Odpowiedz