Wpis z mikrobloga

Myślałem, że kompromitacje #wolski zakończą się na handlarzu złota, ale jednak to nie koniec.
Wolski będzie ekspertem u znanego na wykopie u szura #trader21 xD
Zaznaczyłem na filmie moment od którego trader21 zaczyna mówić o NWO, Forum Światowym i hodowli polityków przez Kalausa Szwaba, a trzy minuty pozniej jest gęba Wolskiego i zapowiedź odcinka szkolenia o bezpieczeństwie który on będzie prowadzić xD

#wojna #wolskiowojnie #ukraina
0.....D - Myślałem, że kompromitacje #wolski zakończą się na handlarzu złota, ale jed...
  • 32
  • Odpowiedz
@0xFEE1DEAD:

No nie wiem...

Przecież Wolski nie będzie mówił o spekulowaniu na wigusiu czy dziwnych tworach z USA, które wykopki lubią wrzucać do portfela po przeczytaniu o nich na tagu #gielda (NIO, palantir, itd.).

Na przykład... który „inwestor” mówił, że wojna będzie (w lutym tego roku) i żeby grać pod wojnę? A no... ja nie pamiętam czegoś takiego :)

Raczej panowało przekonanie, że żadnej wojny nie będzie, a podchody Putina to
  • Odpowiedz
@0xFEE1DEAD:

... no nie wiem ¯\_(ツ)_/¯
Ja tam w ogóle tego człowieka nie znam, ale skoro to jakiś celebryto-spekulant...

Nie jestem co do tego przekonany. Zwłaszcza, że w zabawie na giełdzie, takie rzeczy jakie Wolski omawia, powinny być dość istotnym czynnikiem dla KAŻDEGO, kto się na tej giełdzie bawi (mniej lub bardziej profesjonalnie).
  • Odpowiedz
@0xFEE1DEAD: żenua, jeszcze akcję z podpisami jakoś racjonalizowałem sobie, na film o złocie zrobiłem duże oczy ale oceniłem jako wpadkę, a tutaj.. tutaj to już normalnie model biznesowy ;]
  • Odpowiedz
@0xFEE1DEAD: Przecież to jest cykl influencera w pełnej krasie. Najpierw robimy treści dla widzów udając, że jesteśmy ich kolegami. Następnie tworzymy patronite'a bo przecież jakoś kasę na "rozwój kanału" trzeba uzbierać. Następnie lecimy już po całości biorąc współprace jak leci. Ostatecznie nie wiadomo ile potrwa wojna. Za 3 miesiące nasza wiedza o czołgach może być warta średnią krajową.
  • Odpowiedz
@DOgi: a Putin nie wiedział o ataku na Ukrainę, nie ma takiego dowodu że wiedział. Przywódca mocarstwa wie to co powiedzą w TV, a TV przecież te tematy nie istnieją
  • Odpowiedz