Wpis z mikrobloga

Myślałem, że kompromitacje #wolski zakończą się na handlarzu złota, ale jednak to nie koniec.
Wolski będzie ekspertem u znanego na wykopie u szura #trader21 xD
Zaznaczyłem na filmie moment od którego trader21 zaczyna mówić o NWO, Forum Światowym i hodowli polityków przez Kalausa Szwaba, a trzy minuty pozniej jest gęba Wolskiego i zapowiedź odcinka szkolenia o bezpieczeństwie który on będzie prowadzić xD

#wojna #wolskiowojnie #ukraina
0.....D - Myślałem, że kompromitacje #wolski zakończą się na handlarzu złota, ale jed...
  • 32
przecież Wolski się tłumaczył że był pewien że rosja nie wjedzie na ua. A np taki Budzisz podawał że będzie atak. Do tego trader21 naganiał na przecenione akcje ruskich spółek, tacy to experci


@tony77:

Co? Wolski od listopada 2021 r. mówił, że będzie wojna i Rosja wejdzie na Ukrainę ¯\_(ツ)_/¯ Tylko miał inną wizję tej wojny, tzn. nie na wszystkich kierunkach, ale coś takiego jak mamy teraz (czyli bez ataku na
Inteligencie jeśli chodzi polityków szwaba to wysil się i sprawdź portfolia i szkoły przykowo premiera Kanady, Macrona, przemierza austri i nowego premiera Australii, podpowiem ci każdy z nich wyszedł praktycznie spod ręki szwaba (; nie mówię ze są jego marionetkami w takim stopniu jak sugeruje trejder ale prawdopodobnie poglądy i cel maja mniej więcej podobny, pewnie zapytasz jaki cel, to obejrzyj lub posłuchaj kilka ostatnich wywiadów Romana kluski m. In. Fajnie ten