Wpis z mikrobloga

@Hangry: Takie rzeczy sie dzieja po porwaniach przez ufo. W nocy musiala byc na stole operacyjnym i znieczulenie zle zadzialalo bo ufoanestozjolog zamiast sie wziac do roboty to ogladal famemma i kibicowal alanowi w rozwoju zdolnosci jezykowych zeby mozna bylo potem powiedziec ze szczepionka na covid zawiera cukiera a jak wiadomo kazde dziecko lubi cukier. Poza tym az tak czerwony nos to objaw ewdietnej pracy zoladka i alkoholu ktory paruje z
porażenie bella


@hen-hej: To nie udar co raczej porażenie nerwu twarzowego. Tak czy siak neurolog. Może (nie musi) być objawem czegoś więcej, np. u mnie to była preludium choroby zwanej "zespół Guillaina-Barrego"
jezeli chodzi o lekarza to jestem za granica do 16.11, dlatego pisze tutaj


@hen-hej: xD

Jestem za granicą więc z objawami udaru/porażenia/sm/boreliozy muszę pisać na mirko... Nic nie poradzisz

Kurde dziewczyno jak nie jestes w afrykanskiej wiosce zabitej dechami i gownem to jaki problem znaleźć lekarza? Rozumiem pytać o głupoty na wykopie ale nie o potencjalnie poważne problemy zdrowotne i jeszcze szukać wymowek czemu do lekarza nie pójdziesz (przez dwa tygodnie)