Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Na fali coraz wiekszej ilosci kradziezy ad. 2022 przypomniala mi sie fajna historia zwiazana z #kradziez #zlodzieje #policja #krakow #warszawa
Jak mi okradli mieszkanie z calej elektroniki na kwote 45k w lutym 2022 to otrzymalem "niewykrycie sprawcy przestępstwa" po calych dwoch tygodniach dochodzenia pomimo ze mam nagrane twarze zlodzei.
Jak zostalem obity po wyjsciu z klubu przez dwoch gentlemenow mowiacych nie po polsku to policja rowniez "niewykrycie sprawcy przestępstwa"
Ale jak piec lat temu osoba ktora mieszkala w moim mieszkaniu zamiescila znieslawiajacy post na mirko to bylem targany z #emigracja na przesluchania przez trzy lata. Co tam ze #emigracja od 8 lat, co tam ze wtedy nie wiedzialem co to w ogole wykop, co tam ze mam umowe o prace biurowa i umowe wynajmu na #emigracja. Trzy lata prokurator i policja bawila sie ze mna smsami, telefonami, pismami bym sie stawil na komisariacie by cos tam dopowiedziec, dopytac, potwierdzic ze rzeczywiscie bylem u siebie na #emigracja w ten weekend.

PS: Dlaczego mialem 45k w eletronice w domu? Wrocilem na urlop do Polski i kupilem pare prezentow dla rodziny. Laptopy, komorki, telewizor.

PS2: dlaczego kolega mieszkal u mnie? Bo mieszkanie bylo na wynajem ale jeszcze bylo przed remontem. Kolega mial pomoc skuc pare rzeczy wiec pozwolilem mu wtedy mieszkac za darmo. Wypial sie calkowicie i przedstawil 4 swiadkow ze byl na drugim koncu Polski o tej 1 rano w sobote. Nie bylo zadnej umowy najmu, zadnej umowy o skucie plytek.

jp100%

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6366949d768f2f483ae46f48
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 5
  • Odpowiedz
To skoro masz nagrane twarze to powinieneś ich bez problemu przecież rozpoznać - tak to działa, prawda?


@niebiesko-niebieski: no tak to działa, ale zakładasz że OP zna wszystkich ludzi na świecie i potrafi przyporządkować imię i nazwisko do każdej twarzy jaka istnieje?
  • Odpowiedz