Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Szukam solidnego roweru elektrycznego w rozsądnej cenie.

Jakie modele w kwocie do 5-10k warto rozważyć? Główne zastosowanie to jazda rekreacyjna.
Kuszą mnie też modele z miejscem dla dwóch osób (pic rel), ale nie wiem, czy to dobry wybór.
Mogę poczekać do ukazania się nowych, lepszych modeli na wiosnę/lato 2023.

#pytanie #rower #rowery #rowerelektryczny #roweryelektryczne #kolarstwo

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63666c33768f2f483ae468d3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Szukam solidnego roweru elektryczne...

źródło: comment_1667675333ZO0uFv8Z1I8CnIX7ncrTpO.jpg

Pobierz
  • 5
@Squatlifter: Jakiś czas temu koleś mi śmignął spokojnie ok. 50 km/h na DDR na rowerze z chińską przeróbką i jak go dogoniłem na światłach to tak sarkastycznie do niego: niezły masz rower, normalnie jeździ bez pedałowania pewnie z 30 na godzinę co? A ten dumy jak paw, że nawet 70 jeździ ale baterie oszczędza, że zajebisty ma "rower". ()
@AnonimoweMirkoWyznania: Rower elektryczny z prawdziwego zdarzenia to przykładowo polski Kross TransHybrid 6.0. Silnik elektryczny w nim jest wspomaganiem pedałowania i nie ma manetki przyśpieszenia jak w tym "e-fatbajku" ze zdjęcia. Kupić możesz co chcesz, tylko lepiej rozróżniać rower elektryczny od skutera elektrycznego z pedałami udającego rower nazwą, bo nie wszystkim wolno w Polsce jeździć po drogach publicznych.