Wpis z mikrobloga

Do tych wszystkich upośledzonych ludzi nie istniejących w realu bez internetu:
Wy widzieliście więcej niż jedno dziecko po porodzie ? Ja znam 3 przypadki gdzie dziecko miało idealnie karnację ze zdjęcia latającego na tagu i jest po jakimś czasie białe, nie raz nawet chwiliowo czarne włoski zamieniają się na blond. Tylko co te przegrywy widziały poza klawiaturą, lekami i zasiłkiem by móc w ogóle to pojąć.
Tak imbecyle - dzieci rodzą się wielokrotnie bardzo ciemne i nie stają się albonosami ale wyrastają na normalne "białe" dzieci.
I ch.j mnie obchodzi czy to dziecko Oregano ale przy jego śniadej karnacji to potomek wygląda całkowicie naturalnie.
Żal mi Was nolajfy typu kolejne multi @Panicz888 i inni.
#kononowicz #patostreamy
  • 14
@lobuziak-z-doliny-muminkow: plotka głosi, że wstawiał. Ciemny noworodek z czarnymi włoskami idealnie taki jak córka mego przyjaciela po narodzinach, która dziś ma 11 lat i jest blondynką o białej karnacji.
A te tumany twierdzą, że minimum geny ciapatego muszą być grane...
@Coxey: kolor oczu tez się dziecku zmienia. Kolor włosków się może zmienić a nawet z włosami na plecach się może urodzić jak dorosły chłop. Karnacja z początku jest inna bo dziecko przebywało ileś miesięcy w wodach w brzuszku i skóra się dostosowuje do świata zewnetrznego powietrza oddychania itd. Z początku dziecko może mieć tez zeza - to tez normalne. Kształt główki się formuje ileś czasu po porodzie…

Ale na wykopie przecież