Wpis z mikrobloga

qurwa to jest równie surrealistyczne jak zamykanie lasów


@1349: Tutaj jakiś sens był. W końcu lasy to nie tylko wielkie puszcze, ale np. Las Wolski w Krakowie czy Lasy miejskie w Warszawie. W czasie pełnego lockdownu miałbyś tam tłum jak w supermarkecie przed świętami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@lucer: co to za usprawiedliwianie w ogóle na podstawie jednego miasta i lasu xD i skąd sie bierze rozumowanie: wprowadzony lockdown=ups, wszyscy teraz nagle będą chcieli iść do lasów, zamykamy!
W ogóle w jednym komentarzu piszesz że miało to sens a w następnym ze nie miało to kompletnie sensu ¯\_(ツ)_/¯
A nawet jakby jakims cudem sie stało tak jak piszesz i pol Krakowa bylo by w lesie mysle ze wyszło
  • Odpowiedz
@lucer: Nie było żadnych tłumów (czysta manipulacja mediów). Wiem o tym bo sam mieszkam na Warszawie i bardzo często bywam w podmiejskich lasach, również w czasie tzw pandemii. Po za tym mamy w Polsce ponad milion obywateli Ukrainy gdzie nie ma obowiązkowych szczepień na odrę. Przed wojną mieli tam epidemie tego znacznie groźniejszego wirusa. Zaraźliwiośc odry jest jakieś 8x większa (1 osoba zaraża 10). Nikt nie każe nosić masek na
  • Odpowiedz
@ApuApustaja: smuci mnie tylko strasznie, że z jednej strony nikt za to nie odpowie, nikt nie pójdzie siedzieć za takie pomysły, a z drugiej moje wnuki nigdy w podręcznikach do historii takich zdjęć nie będą miały tylko morawieckiego, borysa, trudeau i innych #!$%@?ów z podpisami jak to dzięki nim udało się wygrać z pandemią. A jak im powiem o ludziach grających na puzonie przez dziurę w masce czy policję goniącą
  • Odpowiedz
@LifeReboot: No i mandaty za brak maseczek. Każdy sąd je odrzucał ale żeby wejsć do sądu na odczytanie wyroku trzeba było założyć maseczkę xDDD

I to wszystko z powodu żałosnej choroby która zgodnie z przewidywaniami zabiła tylko bardzo grubych i bardzo starych. Ze sławnych osób? Może Boczek jeden xD
  • Odpowiedz