Wpis z mikrobloga

@keuaiBKonczylNocnomWartem: zalezy po jakich drogach, jakim autem i od osobistych predyspozycji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zaloz ze srednio jedtes w stanie netto jechac 10-12h odliczajac przerwy. Uwaga, zbyt szybka jazda powoduje szybsze zmeczenie. 20 lat temu bylem w stanie cisnac 150 i wiecej na dluzszym odcinku. Obecnie moha przelotowa na dlugim dystansie to 120
@keuaiBKonczylNocnomWartem: jak auto z asystentami to lajtowo, asystenci bardzo wydłużają zasięg człowieka ( ͡° ͜ʖ ͡°) pamiętam jak kiedyś jechałem 600 km samochodem, który nie miał żadnego asystenta, nawet tempomatu, myślałem, że umrę. Jak masz jakieś adaptacyjne tempomaty, asystenta pasa linii, czy jak to się nazywa, automat, to da się jechać znacznie dalej bez zmęczenia.

Ja zazwyczaj jadę takie trasy w nocy i przed tym zawsze idę
@sebusik: > Jak masz jakieś adaptacyjne tempomaty, asystenta pasa linii, czy jak to się nazywa, automat, to da się jechać znacznie dalej bez zmęczenia.

tu mam inne zdanie - w drugiej polowie dluzszej trasy juz bym asystentow nie uzywal - monotonia moglaby uspic ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@keuaiBKonczylNocnomWartem: robiłem tyle i nie było dramatu, aczkolwiek końcowki były wymagające. Ale czy ty zrobisz, #!$%@? wie. Zależy czy jedzie z tobą ktoś kto nie będzie spał, czy masz już jakieś na koncie 500tki, 700tki i jesteś w stanie mniej więcej na bazie tego przewidziec swoje performance na 1k, jaka część trasy będzie w nocy 24 - 5, czy zaczynając jesteś wyspany
Tyle to z 2 przerwami na siku spokojnie. Nawet byłbym skłonny powiedzieć że do zrobienia w 6,5 h szybkim autem, jeśli paliwa nie szkoda :)