Wpis z mikrobloga

@Goldschmidt: Rome 2 emperors edition + mody to bardzo dobra gra. Na plus na pewno wiele frakcji gdzie każdą gra się inaczej np Baktria a Rzym ładnie pokazują jak zróżnicowany gameplay jest. Bardzo bardzo ładne i realistyczne miasta przez co dla mnie oblężenia były zawsze fascynujące. Na minus to na start AI ale w EE + mody mocno to poprawili. Medival 2 to klasyk. Fajne długie bitwy, też ciekawe frakcje do
  • Odpowiedz
@Goldschmidt z ostatnich total warów najlepiej się bawiłem w remasterze Rome. Możliwe, że zbliża się remaster medieval 2 więc poczekałbym. Z pozostałych dwóch jeśli chodzi o gameplay to brałbym Atyllę, jeśli chodzi o klimat to Rome 2.
  • Odpowiedz
@matkaPewnegoMirka Jak niby są mniej czytelne. Własnie są proste i dobrze widać. Łatwo rozpoznać kulturę do której należy oddział. Każdy jest namalowany w takiej samej pozycji dzięki czemu dobrze widać tarczę i broń. Ja nie rozpoznaje jednostek w attila gdzie wszystkie są namalowane w jakichś dziwnych pozach, ciężko ogarnąc czy to jazda do walki w zwarciu czy szturmowa.
  • Odpowiedz
@Goldschmidt: jesli chodzi o rome 2 i attila to w sumie te gry sa podobne ale attila jest mocno nie dorobiony. na pewno ma więcej błędów, bugów oraz dziwnych rozwiązań oraz balans trochę kuleje, czasem potrafią ci zniknąć jednostki z armii.. Jednak w rome 2 bawie się lepiej. Obydwie gry mają fajne mody na nowe kampanie np rome 2 cyrus the great albo medieval kingdoms 1100AD a attila ma swój medieval
  • Odpowiedz