Wpis z mikrobloga

Publiczne oświadczenie Pana Pawła Mikołajewskiego - transkrypcja za publicznie dostępnym filmem zamieszczonym w serwisie Facebook dn. 3 listopada 2022

Co zrobił tutaj ze mnie agresora, czy to jak się tam nazywa - ten Wasi internauci, następne lamusy co siedzą nad tymi telefonami - pierdoły. Ale dobra, nie do tego.

Tutaj poruszamy sprawę konfidenta. Słuchajcie - jedna sprawa! Na ulicy pilnuje porządku policja, a nie jacyś szeryfi z kamerkami w autach.

Powiem tylko tyle - mi to tam zwisa i powiewa ja to tam mogę przyjąć konsekwencje - ja jestem sobą. Wiadomo, kto mnie zna wie jaki jestem. Ale pamiętajcie! Takie rzeczy powodują, że tak powiem... problemy nie tylko zainteresowanym w sprawie ale ich rodzinom.

Słuchajcie! W komentarzach buraki z jakichś „fejk kont” wrzucają adresy zamieszkania, gdzie naprawdę człowiek nie mieszka nawet. Mieszka jego rodzina - robią tym problem - kumacie o co chodzi - problemy innym osobom trzecim.

Kontynuując tą myśl - pomyślcie sobie - wrzuca frajer adres, jakiś z „fejk konta” co jest po prostu twoim wrogiem – przypuśćmy, a pod adresem mieszka twoja babcia - tak twoja babcia. Pod drugim adresem mieszka kobieta z dziećmi, albo jeszcze inne osoby.

Co wy na to? To jest działanie? To jest dobre działanie? Tak? To ja Wam powiem jakie jest dobre działanie. Dobrym działaniem jest takiego konfidenta go teraz publicznie pojechać bo on nie ma pojęcia co zrobił tak naprawdę powinien do sądu, bo będzie tak zrobione. Będą wystosowane wnioski o zniesławienia i o stworzeni niebezpieczeństwa osobom trzecim.

Chciał mieć rozgłos będzie miał rozgłos. Będzie najsłynniejszym konfidentem w Polsce.

A wiadomo, że dobre chłopaki, którzy wiedzą jak jest - jakie są zasady... to takiego czegoś nie przepuszczą. A cały kraj to nie jest kraj konfidentów. Bo żyją tu jeszcze normalni ludzie. I za tych ludzi trzymam kciuki i pamiętajcie!

KONFIDENTOM STOP! SMIERĆ TYM LUDZIOM!

Nie ma...


Paweł Mikołajewski

Źródła:
https://www.youtube.com/watch?v=mXIfd04r3v0
#oswiadczenie #piratdrogowy
  • 4
  • Odpowiedz
"tak naprawdę powinien do sądu, bo będzie tak zrobione. Będą wystosowane wnioski o zniesławienia i o stworzeni niebezpieczeństwa osobom trzecim." + "KONFIDENTOM STOP! SMIERĆ TYM LUDZIOM!" ktoś podpowie jak to sensownie ułożyć sobie w głowie?
  • Odpowiedz