Wpis z mikrobloga

@skitarii: sprawdziłem. w 2020 zginęło 50 dziennikarzy, więc 3 kobiety. W 2021 wg oficjalnych danych 55, więc kobiet musiało zginąć 6, ale kto wie lepiej niech mnie poprawi. Poczucie uprzywilejowania które bije z tych postów jest porażające.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@Nie-mam: Dobrze sprawdziłeś, wcześniej jakiś Mirek wrzucał już że w 2020 były 3, a w 2021roku 5 czy 6 kobiet.

Poczucie uprzywilejowania i przede wszystkim straszna pogarda dla mężczyzn i ich życia. To jest tak absurdalny poziom seksizmu, że gdyby to nie było oficjalne konto to nie uwierzyłbym że to nie jest troll.
  • Odpowiedz
@skitarii: Tutaj całkowicie się nie zgadzam. To organizacja UN women, więc normalne, że będą pisać o kobietach. Tak jak organizacje praw dziecka zawsze wyszczególniają dzieci.
  • Odpowiedz
Tutaj całkowicie się nie zgadzam. To organizacja UN women


@lemek123: Chłopie zlituj się XD Jeżeli muszą skupiać się nad kwestiami gdzie kobiety stanowią mniejszość ofiar to XD Jedyne co pokazują to, że mężczyźni umierają dużo częściej...
  • Odpowiedz
ROSJANIE

PRZESTAŃCIE

GWAŁCIĆ

MĘŻCZYZN


@skitarii: Chyba chciałeś napisać mężczyźni przestańcie napadać inne kraje, gdzie gwałcicie, zabijacie i torturujecie mężczyzn ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ok. 40%


@SkullStaff: No to w ofiarach sa niedoreprezentowane. Chyba że... dziennikarze giną np na wojnie, a tam kobiet jest pewnie mniej niż w ogóle. Ciekawa sprawa, strzelam że mężczyźni mogą być jednak w tej pracy odważniejsi.
  • Odpowiedz
Chyba chciałeś napisać mężczyźni przestańcie napadać inne kraje, gdzie gwałcicie, zabijacie i torturujecie mężczyzn ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@grzsci: żaden mężczyzna którego znam nie napada na inne kraje, więc czemu miałbym takie debilne odezwy do mężczyzn wygłaszać?
  • Odpowiedz
@lemek123: No ale jak można napisać taki apel żeby przestali targetowac kobiety? to przecież brzmi jak by atakujący wręcz mieli przesunąć lufę specjalnie w stronę mężczyzny i zabijać tyle samo osób tylko ze tylko mężczyzn.
  • Odpowiedz