Wpis z mikrobloga

Ale się #!$%@?łem.
Akcja jest tego typu, że działam sobie w #ubezpieczenia i jakiś czas temu zgłosił się do nas klient z informacją, że bierze w leasing VW California i potrzebuje ofertę. No to cyk, przeliczone, podesłane do weryfikacji PZU, bo nie mają czegoś takiego jak "kamper" i rzeczoznawca czy tam inny "produktowiec" zaznaczył "samochód osobowy", bo przecież nie jest to ciężarowy. Jest decyzja. Leasing klepnął propozycję ubezpieczenia i gitara. Dziś został odebrany dowód rejestracyjny przez leasingodawcę, podsyłają nam, a tam "pojazd specjalny". PZU oczywiście po zmianie rodzaju pojazdu podniosło składkę z 7 tys. zł na 12 i infolinia rozkłada ręce :D
Nienawidzę tej branży. Tfu.

#zalesie #pracbaza #pzu #motoryzacja
Pobierz OrzechowyDzem - Ale się #!$%@?łem.
Akcja jest tego typu, że działam sobie w #ubezpie...
źródło: comment_1667564252cEumSU4vp3Spfgtb8uOnJX.jpg
  • 26
@OrzechowyDzem: Dzień jak co dzień w ubezpieczeniach XD

Ogólnie to klient powinien powiedzieć jak auto będzie zarejestrowane, więc w 100% jego wina (mimo bzdury w sensie różnicy w składce ze względu na inne zarejestrowanie).

PS. mówiłeś że nie robisz w PZU ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@OrzechowyDzem: Jak w PZU może mieć jako kamper, skoro tam niema w rodzajach pojazdu auta kampera, jest jedynie przyczepa specjalna kamper XD

A to nie Ty pisałeś że tam nie robisz bo masz dziwną umowę przez pośrednika i nie możesz dać zniżek jeśli ktoś już dał?
@sayanek: w kanale agencyjnym nie ma, a widzocznie w innym już jest. Agentowi jak zwykle ch* w dupę i wiatr w plecy.
Nie mogę przebić oferty jak już ktoś dał zniżki. Cała moja multiagencja tak ma i sypią kary za to.
@OrzechowyDzem: W PZU trzeba sprawdzać w wytycznych, tak samo jak kontrolują ciągniki siodłowe zarejestrowane jako specjalne, że powinno się robić jako ciągnik chyba że w całości zabudowa jako holownik jest np. ale wtedy wołają zdjęcia auta.