Wpis z mikrobloga

Poranek. Szykuję się do wyjścia na sranie psem. Pytam mojego różowego: a może wejść do piekarni po twoją ulubioną bułkę? Mówi, że „nie, nie trzeba”.

Nie to nie. XD

Wracam do domu i siadam do kawy jedząc bułkę. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Różowy przygląda mi się z wyraźnym smutkiem i z wielkimi oczyma - „…a dla mnie nie wziąłeś?” XD

Noż XD


XD



To wszystko kwestia doświadczenia XD

#logikarozowychpaskow
  • 225
  • Odpowiedz
a może wejść do piekarni po twoją ulubioną bułkę?

i że nie chce abym specjalnie do sklepu tylko po bułkę dla niej szedł


@Wisimiwur: no i co się dziwisz? Zapytałeś czy masz wejść do sklepu specjalnie po bułkę dla niej, a ona Ci odpowiedziała na Twoje pytanie. Naucz się zadawać konkretne pytania (°°
  • Odpowiedz
@Wisimiwur: Ale to kochana różowa jest. Bo nie chciała, żebyś się dla niej specjalnie po bułkę kłopotał. Niemniej przykro by jej było, gdybyś się kłopotał dla siebie, ale dla niej nie wziął (przy okazji). ALE WZIĄŁEŚ. Jesteście siebie warci ().
  • Odpowiedz
  • 0
@sowiq: ludzie to nie roboty XD to trochę jakbyś powiedział, że pytanie „chcesz coś ze sklepu?” Jest bezsensowne, bo przecież nie można kupić „czegoś”. Miras, nie kręć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 3
@olelek: Ja jebię ale mnie #!$%@?ą wszelkiej maści internetowi hobbyści w tym kraju, kopałbym ich jak kurczaki. Chcesz zacząć coś robić, nie wiem #!$%@? łowić ryby, sklejać samoloty, srać psa jak sra, cokolwiek i zadasz #!$%@? na forum pytanie

Witam, chcę zacząć chodzić po bułki. Czy lepiej do biedronki czy do lidla? Pozdrawiam.
to po 10 sekundach masz
Witam, zły dział! Ten temat był już poruszany na forum! Jako, że jesteś
  • Odpowiedz
ludzie to nie roboty XD


@Wisimiwur: widocznie Twoja różowa interpretuje pytanie trochę bardziej logicznie niż Ty je zadajesz :) Bo Twoje pytanie było całkiem konkretne, tylko chodziło Ci o coś innego niż zapytałeś ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@sowiq: to trzeba na spokojnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Spójrz na odpowiedź - nie była „nie, nie idź” ale „nie, nie chcę”. Także pytanie zostało zinterpretowane prawidłowo, ale odpowiedź była niezgodna z wewnętrznym przekonaniem.
  • Odpowiedz
]> Spójrz na odpowiedź - nie była „nie, nie idź” ale „nie, nie chcę”. Także pytanie zostało zinterpretowane prawidłowo, ale odpowiedź była niezgodna z wewnętrznym przekonaniem.

@Wisimiwur:

cytuję

Mówi, że „nie, nie trzeba”.


XD
Nie trzeba iść po niej dla bulke, bo az tak jej sie nie chce, a nie ze nie chce bulki

/

I juz se stąd ide. ale wątek ciekawy, dobrze sie czyta i obserwuje jak odmienne zdanie
  • Odpowiedz