Aktywne Wpisy

rovi +8
#gielda ogólnie to jeden z najaktywniejszych tagów i tak czytam i myślę a c--j, wejdę w to.
Nakupiłem jakichś ETF w revolucie co były zielone.
Ogólnie nie wiem co wy tu p---------e jakieś uśrednianie, ath i korekty ale wygląda spoko.
Btw. Czym się różni etf od akcji?
Nakupiłem jakichś ETF w revolucie co były zielone.
Ogólnie nie wiem co wy tu p---------e jakieś uśrednianie, ath i korekty ale wygląda spoko.
Btw. Czym się różni etf od akcji?

XTB czy eMakler? Co jest lepsze obecnie? Głównie z myślą o IKE i inwestowaniu długoterminowe, w grę wchodzą w zasadzie głównie ETFy.
Może jak wejdą OKI to też już fajnie byłoby mieć wszystko w jednym miejscu
Skłaniam się w stronę eMaklera bo mam już konto w mBank ale chętnie wysłucham Państwa (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#gielda #kiciochpyta #oszczedzanie
Może jak wejdą OKI to też już fajnie byłoby mieć wszystko w jednym miejscu
Skłaniam się w stronę eMaklera bo mam już konto w mBank ale chętnie wysłucham Państwa (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#gielda #kiciochpyta #oszczedzanie





#codziennywibor
#codziennywird
WIRD będzie nowym wskaźnikiem do wyliczania oprocentowania kredytów hipotycznych. I zmienił on również swoją nazwę na WIRON. Żeby było prościej i mniej zagmatwanie, a co.
Źródło: https://subiektywnieofinansach.pl/wiron-zastapi-wibor-wiadomo-juz-kiedy-ile-jeszcze-poczekamy/
03.11.2022
WIBOR:
3M => 7,56% (+0,03 pp, poprzednio: 7,53%)
6M => 7,78% (+0,04 pp, poprzednio: 7,74%)
1Y => 7,86% (+0,02 pp, poprzednio: 7,84%)
WIRON (WIRD ON WIBON):
3M => 6,27989% (+0,00122 pp, poprzednio: 6,27867%, -1,28011 pp vs WIBOR 3M)
6M => 5,85357% (+0,00425 pp, poprzednio: 5,84932%, -1,92643 pp vs WIBOR 6M)
WKF:
1M => 5,19% (-0,01 pp, poprzednio: 5,20%)
3M => 5,03% (-0,10 pp, poprzednio: 5,13%)
6M => 5,45% (bez zmian, poprzednio: 5,45%)
1Y => 5,59% (bez zmian, poprzednio: 5,59%)
źródło: comment_1667543172KnoLO4HGvp0PiuGU1KXj8E.jpg
Pobierz