Wpis z mikrobloga

Szkatułka z motywem mapy Thorina, wykonana z okrągłym magnesem do kompletu jako prezent dla fanki Hobbita. Tym razem niewiele detali wypukłych: ręcznie rzeźbiona imitacja skał na obrzeżu, narożniki na wieczku i obramienie grafiki od wewnątrz wieczka.

Księżycowe runy na wieczku zostały podmalowane farbą świecącą w ciemności - ten motyw wręcz prosił się o farbę luminescencyjną ()

Więcej zdjęć w komentarzach, a więcej moich szpargałów twórczych tradycyjnie na #apaturiart .

#handmade #rekodzielo #diy #chwalesie #hobby #tworczoscwlasna #lotr #wladcapierscieni #tolkien #hobbit #fantastyka
Apaturia - Szkatułka z motywem mapy Thorina, wykonana z okrągłym magnesem do kompletu...

źródło: comment_1667537373yq64bxLjcWhaUzTx8RrN9r.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@Apaturia: piękne, też tak chcę umieć(,)
chciałbym, zebyś chociaż czasem robiła jakieś tutoriale z ciekawszych robótek okraszone zdjęciami z poszczególnych etapów i wrzucała na mirko albo jako wykopalisko
  • Odpowiedz
@kuhhhwaaa_spock: Nie ma sprawy, zapraszam! Istnieje coś takiego - są tusze, które stają się widzialne w świetle UV, ale nie eksperymentowałam jeszcze z nimi. Używam póki co farb luminescencyjnych, bo mam pewność, że nie tracą swoich właściwości po pokryciu lakierem zabezpieczającym. Ale może kiedyś poeksperymentuję ;)

@odislaw: Zabieram się za wrzucenie takiej fotorelacji już od jakiegoś czasu, tylko muszę wykończyć skrzynkę, która jest główną bohaterką. Na pewno kiedyś pojawi się
  • Odpowiedz
@bobsonjones: Narzędzia dentystyczne :) Są specjalne przybory do rzeźbienia w masach plastycznych, ale zdążyłam już zaprzyjaźnić się z narzędziami dentystycznymi i bardzo sobie chwalę.
  • Odpowiedz
@Werian89: Jeśli miałabym to sprzedać na etsy, na pewno cena byłaby odpowiednio wyższa, ale szczerze - jak na polskie warunki nie wydaje mi się, żeby to było jakieś przegięcie... Pudełka wykonane w tradycyjnym decoupage'u większe od tego można kupić na polskim rynku za 40-50 zł. Tu dochodzi jeszcze parę elementów ozdobnych i tyle, bez szaleństw. Zdarza mi się robić projekty, gdzie wycena podchodzi sporo wyżej, ale tam jest zupełnie inne zużycie
  • Odpowiedz
@Miss_u_di: Dziękuję :) Nie, nie mam tam konta, ale jakby co, będę pamiętać - dzięki za radę!

@vincii89: Miło mi, że skrzynka aż tak się podoba () Jakby co, można skontaktować się ze mną przez PW celem obgadania szczegółów.
  • Odpowiedz