Wpis z mikrobloga

@KacapRemover: inny rodzaj wysiłku zawsze niszczy na początku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pozytywny_gosc: ja ogólnie polecam naukę pływania tak, jak się powinno. Wbrew pozorom ogarnięcie techniki nie jest łatwe, więc lekcje indywidualne na pewno pomogą, a trenerzy pływania jednak są bardziej kompetentni od personalnych z pierwszej lepszej łapanki.
@Saprofit: chodziłem przez 3 lata w podstawówce i gimbazie na "grupowe" i się zraziłem xD Raz że woda śmierdziała moczem, dwa nic się nie nauczyłem i cała moja grupa "podstawowa" również. Kolega wtedy chodził do zaawansowanej i nie narzekał, a ja non stop pływałem z jakimiś deskami i motylkami i nic mi to nie dało

Ale z instruktorem to inna bajka, tylko problem jest inny - obecnie mam bebech, trzeba by
@Pozytywny_gosc: jak najbardziej polecam. W godzinę lekcyjna przerobiłem z 6 różnych ćwiczeń i zrobiłem nimi z 12 długości basenu? Na zajęciach grupowych połowy w godzinę bym tego nie zrobił. Dodatkowo gość dobiera tempo nauki pod ciebie. Ja śmigam z różowa akurat, wiec jeżeli znajdziesz sobie druga osobę to pewno wyjdzie taniej a jakoś taka sama