Wpis z mikrobloga

@interpenetrate: Pracowałem jako barber zaledwie kilka miesięcy, więc tak właściwie nigdy nie rozwinąłem bardziej skrzydeł w tej branży ale jest kilka czynników które wpływają na wynagrodzenie. Najczęściej barberzy zatrudnieni są na % od usługi i jest to 30%, najczęściej chyba 40% albo 50% to już chyba najwięcej. Koszt wizyty u barbera to powiedzmy 60-80zl za strzyżenie. Czas trwania usługi to od 30min do 60min. Koszt combo to powiedzmy od 100-150zl wizyta
@interpenetrate: To jest najpopularniejszy system, nie wiem jak to wygląda na własnej działalności, można też sobie wynajmować stanowisko i wtedy to też pewnie wychodzi inaczej ale jak wspomniałem wcześniej % od usługi jest najpopularniejszą formą wynagrodzenia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@interpenetrate: leci nawet więcej. U mnie jest stawka godzinowa, ale salon pęka zawsze w szwach, więc wychodzi mi niecałe 25% od usługi ( ͡° ͜ʖ ͡°) skandal, ale póki co nie mam zbytnio perspektywy zmiany.
Najlepsi są zazwyczaj na b2b, wtedy dostają pewnie z 60%, na UOP raczej 50% to jest maks.