Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Czy jest jakaś dobra pizza mrożona? XD czy to oksymoron? Chyba z 10 lat nie jadłem takiej, a czasem po #wykopjointclub bierze mnie na takie coś ochota. Długo walczyłem, ale chyba kupię jakiś taki śmieć food do zamrażarki.
Ktoś coś poleca? Może coś podobnego, jak zapiekanka? XD

#dieta #jedzenie #fastfood
  • 24
  • Odpowiedz
@murdoc: dla mnie Feliciana salame e chorizo jest dobra jak na mrożonkę, tylko polecam jej mocno nie spiekać a jeszcze lepiej wsadzić do piekarnika rozmrożoną na chwilę
  • Odpowiedz
@Reevder ja robię sam ciasto, ale raz na pół roku jestem zmuszony kupić mrożone i tylko te mi smakują. Inne ristorante czy Giuseppe są obrzydliwe. Ile ludzi tyle gustów ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Reevder: właśnie tak mi się wydaje, że te dyskontowe marki to jednak lecą w #!$%@? na przykład na cieście. Cena akurat nie gra roli, więc szukam czegoś 10/10 :D
  • Odpowiedz
@Igbt: Jest, to to samo, sprawdzałem. Okienko tylko w tej z aldika jest bardziej w prawym dolnym rogu, a nie tak na środku. Kiedyś kupiłem właśnie taka pizzę z kulkami mozzarelli, w okienku było dużo, a jak otworzyłem to tylko tam były xD
  • Odpowiedz
@murdoc: Nie z zamrażarki ale w biedrze czasem pojawiają się na lodówkach takie jak na zdjęciu. Chyba są powiązane z tygodniami włoskimi. Są różne smaki. Tu na zdjęciu nie ma z salami ale ona mi chyba najbardziej smakowała.
Tylko cenowo teraz to 16zł więc czy nie lepiej dopłacić trochę i mieć z dowozem. No i będzie większa i smaczniejsza.
Vadzior - @murdoc: Nie z zamrażarki ale w biedrze czasem pojawiają się na lodówkach t...

źródło: comment_16674942483heLMOUZeXCwxVBoUuksUA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz