Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuje programy do zarządzania #budzetdomowy , do odnotowywania wydatków itp.. program musi działać rownolegle na trzech urządzeniach #iphone x2 i #macos na #macbook
Chodzi o to aby odnotowanie wydatku przez zonę zmieniało to u wszystkich. Do tej pory to co sprawdzałem, nie ma takiej integralności i każdy ma swoje osobne konto i swój osobny budżet
  • 6
@lalalama: A nie ma gotowców jakiś, jakoś z excelem od lat mi nie po drodze

Jeśli użytkownik produktów apple zaczyna kontrolować swój budżet domowy, wiedz że coś się dzieje...


@zgubiles_sie_jelonku: tak, muszę odłożyć na nowego iphony 17pro super makx. Bo już w banku na produkty apple nie chcą dawać nam kredytów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli użytkownik produktów apple zaczyna kontrolować swój budżet domowy, wiedz że coś się dzieje...


@zgubiles_sie_jelonku: ja akurat nie widzę w tym nic dziwnego - a kontrolowanie budżetu tak samo przydaje się tym bardziej, jak i tym mniej majętnym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@muak47: różne apki i programy testowałem, a jednak najbardziej siadł mi po prostu arkusz na dysku Google. Kilka prostych formuł, wszystko zrobione pod siebie, dostępne z każdego urządzenia. Mimo niechęci polecam zrobić swój arkusz od podstaw.