Wpis z mikrobloga

Tak swoją droga to #biedronka w naszym kraju zrobiła taki monopol na codziennie zakupy ze przez to ze jest na każdym rogu to nie ważne jaki jest tan syf, ile palet leży na środku, ile godzin nabiał czeka aż ktoś włoży do lodówki itp ze i tak ludzie będą tam chodzić na zakupy bo nikomu się nie chce fatygować 2-3km dalej do innego sklepu

Nie wiem czy zasługują na taki monopol, zdecydowanie cierpi jakość na tym

#zakupy #polska #takaprawda
Pobierz
źródło: comment_16674220871rrBz0Bl3oCYYgnfsGVtK1.jpg

Przeszkadza ci syf w biedronce podczas zakupów?

  • Tak i dlatego tam nie chodzę 34.2% (26)
  • Tak ale nie chce mi się robić ich gdzie indziej 38.2% (29)
  • Nie przeszkadza 27.6% (21)

Oddanych głosów: 76

  • 6
@Herato: u mnie w biedrze notorycznie paletami zastawione są nie jakieś pojedyncze towary, ale całe półki. Aż mnie naszła myśl jak oni jeszcze funkcjonują, jeżeli klienci często nie mają dostępu do podstawowych produktów, bo te są wiecznie zastawione ciężkimi paletami. Ale w mojej okolicy to jest jedyny pobliski sklep, do którego mam 3 minuty drogi, więc tam chodzę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@cutecatboy: zasadniczo jest to produkt niskiej wartości, wiec nawet im sie nie oplaca go wypakowac na polki, plus tak jest wiecej miejsca np. na alkohole, perfumy itd. {popatrz na ustawienie towaru w sklepie pod wzgledem wartosci - alkohole zazwyczaj sa sprzodu, zeby jeszcze dodatkowo obserwowaly go kasy i jest mocno eksponowany. To tak na szybko.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Herato: ale taguj #czepiamsie ... troche wyrozumiałości, babki z biedry też muszą jakoś zrealizować dostawę towaru. Bez problemu człowiek się zmieści i co trzeba to se wejdzie i weźmie do ręki a wózkiem objedzie alejke obok i po sprawie. Nawet w sytacji zagrożenia np pożaru, bez problemu przebiegniesz obok takiej palety.
@Herato: to nie jest żaden problem jeśli się spieszy i chce kupić tylko konkretne rzeczy. Po prostu je biorę, płace i wychodzę. Nie idę tam wyglądać, poobcować z ludźmi, dowartościować się w tłumie czy na podryw. Często to bywa złem koniecznym, wręcz jest robione bezmyślnie.