Wpis z mikrobloga

Trochę nie rozumiem uwag, że nudna edycja. Wątki Dahmera i Wąskiego świetnie się ogląda i oba przejdą do historii tego programu (podobnie jak powstałe na ich bazie memy).

Nadal gniję z tej rozmowy o kozach - myślałem, że już nic mnie zaskoczy w tym programie, ale to było takie #!$%@? i abstrakcyjne, że żaden scenarzysta by tego nie wymyślił (to tak odnośnie niektórych wpisów w necie, że to wszystko ustawka i wyreżyserowane ( ͡º ͜ʖ͡º)). To będzie rolnikowy klasyk, nie ma co do tego wątpliwości.

Oby tylko Mati nie skończył jak ten kolo, który kilkanaście lat temu poszedł do takiego cringowego programu ,,Tylko miłość'' i strzelił samobója jak ludzie z wiochy zaczęli z niego szydzić.

Bardzo słaby jest za to wątek starego Tomasza. Z jednej strony żadnej imby, żadnego zwrotu akcji, a z drugiej jakoś ciężko chłopa polubić, bo ma zerową charyzmę. Do tego to jego gospodarstwo jest mało estetyczne a najbliższa okolica jakaś taka szarawa i nawet Pan Montażysta (specjalnie z dużej) nie jest w stanie zaprezentować nam żadnych ciekawych ujęć. Innymi słowy wątek kompletnie do zapomnienia.

Młodemu Tomaszowi paradoksalnie ciężko będzie kogoś znaleźć. Raczej widać, że chciałby nieco bardziej dynamicznej laski niż te dwie studentki, a takie raczej na wieś się nie pchają. Wymagania urodowe też ma raczej duże - Arwena jest urocza, ale nie każdemu taki typ urody pasuje a młoda Charlize Theron raczej do niego nie przyjdzie wywalać gnój.

Rolniczka ma słuszne rozkminy, bo jeden to jeszcze młodziak a drugi trochę tajemniczy i często pracujący w delegacjach więc w obu przypadkach ryzyko wtopy dość duże. Wbrew opinii większości na tagu w tym wątku raczej nie ma zdecydowanego faworyta (tylko bardziej coś w stylu 55-45 na korzyść Valentego).

A zwycięzca programu jest oczywiście tylko jeden. No może ex aequo z Panem Montażystą (specjalnie z dużej).

#rolnikszukazony
Pobierz abandon - Trochę nie rozumiem uwag, że nudna edycja. Wątki Dahmera i Wąskiego świetni...
źródło: comment_1667415308FPjlonzc8QnIqSRKiC1QKw.jpg
  • 7
Młodemu Tomaszowi paradoksalnie ciężko będzie kogoś znaleźć. Raczej widać, że chciałby nieco bardziej dynamicznej laski niż te dwie studentki, a takie raczej na wieś się nie pchają. Wymagania urodowe też ma raczej duże - Arwena jest urocza, ale nie każdemu taki typ urody pasuje a młoda Charlize Theron raczej do niego nie przyjdzie wywalać gnój.


@abandon: Jak patrze na te jego kandydatki to mysle, ze koles szuka takiej ladnej, uleglej laski,
@abandon z tymi kozami to sam nie wiem czy to takie bez sensu... Ja to odebrałem jako sygnał, że skoro kobieta nie ma wrażliwości do małego zwierzaka, to znaczy że nie ma dobrego serducho i nie stworzy rodzinnego ciepła na czym zależy Dahmerowi. Odnoszę wrażenie, że to bardzo wrażliwy gość, który zwyczajnie ma problemy z otwieraniem sie przed innymi ludźmi. Potrzebowałby ciepłej kobiety z wysokim poziomem inteligencji emocjonalnej, która miałaby cierpliwość i
Jak patrze na te jego kandydatki to mysle, ze koles szuka takiej ladnej, uleglej laski, ktora nie bedzie przejawiala zbyt duzo inicjatywy, bo sam ma pewnie dominujacy charakter. Martyne odeslal do domu, bo wydawala sie chyba troche zbyt wygadana i samodzielna, za to zostawil dwie ladne dziewczyny, ktore sa w niego wpatrzone jak w obrazek.


@zgubiles_sie_jelonku:

Początkowo też tak myślałem i dlatego ta Kasia wydawała mi się jego faworytką. Teraz jednak
Byłeś? Pływałeś w którymś z jezior?


@PLChauffeur: Nie byłem, oceniam po tym co widzę w TV.

A może pamiętasz czym zasłynęło Wylatowo?


Wujek Google podpowiedział, że chodzi o kosmitów. Fajna ciekawostka swoją drogą.