Wpis z mikrobloga

Witam szanowne grono mireczków i mirabelek,

Matula 20 lat temu była mega fanką tetrisa na konsoli pegasus. Z okazji imienin chciałbym jej sprezentować konsolę, jednak to co jest dostępne na Allegro ma kiepskie opinie (słaba jakoś, krótkie kable itd).
Czy jest tu ktoś kto orientuje się gdzie mogę dostać dobrego jakościowo pegasusa? Ewentualnie jakiś zamiennik, grunt, żeby Tetris i bomberman na tym odpalić.

Zdjęcie dla uwagi. Dziękuje za pomoc:)
#konsole #pegasus #pegazus #nintendo #playstation #retrogaming #xbox #gry #tetris #bomberman
kurazryzem - Witam szanowne grono mireczków i mirabelek,

Matula 20 lat temu była meg...

źródło: comment_1667414353ZzmnMscV1sMf4vMRjAUe7L.jpg

Pobierz
  • 18
Czy jest tu ktoś kto orientuje się gdzie mogę dostać dobrego jakościowo pegasusa? Ewentualnie jakiś zamiennik, grunt, żeby Tetris i bomberman na tym odpalić.


@kurazryzem: z kartridży czy nie z kartridży? Bo może taniej i szybciej ci będzie jakiś tv box ogarnąć albo jakąs mini konsolkę w stylu sega mega drive mini albo nawet the c64 mini i zainstalować mu emu by ogarniał gry z pegazusa.
@kurazryzem: archon jakiś czas temu recenzował podróbkę SNES, która jest całkiem spoko, może to zwróci twoją uwagę, tylko pewnie trzeba dobrze poszukać żeby to było konkretnie to.
czmaja - @kurazryzem: archon jakiś czas temu recenzował podróbkę SNES, która jest cał...
@kurazryzem: Jak chodzi tylko o grę w te same gry co dwadzieścia lat temu to najtaniej będzie postawić emulator NES-a/SNES-a na zwykłym komputerze.

Jak jesteś into PC na poziomie "umiem zainstalować linuksa i podłączyć kompa do telewizora" możesz się zastanowić nad opcja na bogato - poleasingowy thin client od HP dający rade uciągnąć linuksa z postawionym linuksem, emulatorem i podczepionymi padami. UX będzie rózny od pegasa o tyle, że no będzie
@Filipterka25: @czmaja: @Clefairy: @inrzynier: @mountainman: @pluktrux: @chciwykrasnolud: @Kryspin013:
Kupiłem z Allegro coś takiego jak konsola SF900.
Mistrzostwo swiata, konsola wielkości pendrive, który wpina się pod hdmi. Dwa joysticki bezprzewodowe, na konsoli około 1000 gier. Cena około 150 pln, instalacja na zasadzie „podłącz pod hdmi i graj”. Polecam wszystkim i dzięki za pomoc mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cena około 150 pln


@kurazryzem: a na aliexpress 79 ,shopee 111.

#!$%@?, może ja się wezmę za handel ( ͡° ͜ʖ ͡°)

wygląda na badziew, nawet nie chce widzieć, jak tam gierki chodzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)