Wpis z mikrobloga

Media promują styl życia, w którym osoby powinny być pewne siebie, czuć się dobrze ze sobą, akceptować swoje niedoskonałości oraz wierzyć w „miłość w każdym rozmiarze”! Oczywiście 99% tych treści kierowana jest do ulańców po to, aby nawet przez chwilę nie myśleli o tym, aby opuścić swój biotłuszczowy pancerz (i w sumie się nie dziwię, bo im więcej wieloryb je, tym więcej wydaje, a koncerny medyczne oraz producenci leków też sporo zarabiają na tym, że miliardy osób na świecie we krwi ma więcej cukru niż krwinek).

Dlatego mała ankieta dla wszystkich!


#heheszki #zwiazki #seks #humorobrazkowy #bekazgrubasow #bekazlewactwa #rozowepaski #logikarozowychpaskow #blackpill
Pobierz wqeqwfsafasdfasd - Media promują styl życia, w którym osoby powinny być pewne siebie,...
źródło: comment_1667401225V9FtOPti6wU84UmRl0RzcZ.jpg

Podobają Ci się otyłe osoby?

  • Tak 3.6% (68)
  • Nie. 35.6% (677)
  • Obrzydzają 60.8% (1157)

Oddanych głosów: 1902

  • 37
@wqeqwfsafasdfasd mogą być jak mi się wydaje. Do pewnego wieku, z odpowiednim makijażem, fryzurą i odzieżą 99,99% ludzi może być.
Pomimo wszystko jestem za tym, żeby uczyć ludzi akceptacji siebie pomimo że kiepsko się wygląda. Ja kiedyś też miałam nadwagę (nie otyłość co prawda), ale samozaoranje nigdy mi nie pomogło - robiło się tylko gorzej.

Jestem za podejściem: "Nawet ulana jestem w porządku, wszystko ze mną jest OK, ale pracuję nad sobą,
@wqeqwfsafasdfasd aż tak tego bym nie nazwała. ¯_(ツ)_/¯

Może po prostu nie mam w otoczeniu przypadków jakiejś skrajnej otyłości to dlatego mnie ten temat aż tak nie rusza, nie wiem. O wiele więcej jest reklam z kobietami szczupłymi, seksownymi itp., a więc to, że są takie reklamy też - mi osobiście nie przeszkadza.
@wqeqwfsafasdfasd: Jako otyły facet powiem, że #!$%@? mnie ten cały ruch.
Oczywiście otyłemu facetowi nikt nie powie, że jest piękny i że powinien się czuć dobrze ze swoim ciałem, tylko powiedzą mu (trochę słusznie) żeby #!$%@?ł na siłownię ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cóż za przypadek.
Myślę, że ruch miał dobre intencje na samym początku, mówiąc kobietom że nie muszą sobie mierzyć talii i głodzić się, że dla
@wqeqwfsafasdfasd Żeby zrobić z siebie takiego opasłego dzika jak ta kobieta ze zdjęcia, trzeba szczerze nienawidzić samego siebie. Z całego serca. Mieć parę kg za dużo każdemu się może zdarzyć. Może też są ludzie którzy po prostu lubią mieć trochę nadwagi i ja to rozumiem, spoko. Ale taki buldożer to już zwyczajna choroba, być może psychiczna.
@wqeqwfsafasdfasd wszystko z umiarem i według gustu. Ktoś chce być jakiś, to trudno. Ważne, żeby nie zachęcać do niezdrowych zachowań. Tak samo jak jeszcze parę(naście) lat temu zachęcało się kobiety do bycia bardzo szczupłymi. Z facetami zresztą jest podobnie, ilu mężczyzn psuje sobie zdrowie jakimiś teściami i innym syfem żeby zaimponować kobietom.
Media promują styl życia, w którym osoby powinny być pewne siebie, czuć się dobrze ze sobą, akceptować swoje niedoskonałości

@wqeqwfsafasdfasd: no chyba, że aby się zaakceptować masz se uciąć cycki albo fjuta, to wtedy nie