Wpis z mikrobloga

Mirasy,
Tak się zastanawiam, kot do mieszkania 40m2 to można czy nie można?
Będę się #!$%@?ł czy nie będę?
Sierści pełno czy nie pełno?
Czy z kuwety jak ją będę czyścił na bieżąco #!$%@? czy nie #!$%@??
Ciężko żyć lekko...
#kiciochpyta #koty
  • 40
@wolfik_: Mieszkanie wielkościowo ok.
Co do „kociego bałaganu”. Jeśli weźmiesz sierściucha to sierść będzie zawsze. Ile byś nie czesał to jednak trochę będzie (oczywiście w zależności od rasy i usierscienia kota).
Żwirek będzie się zdarzał. Ja odkurzam wokół kuwety co dwa dni.
Przy dobrej diecie z kuwety nie śmierdzi ale oczywiście trzeba sprzątać codziennie.
@wolfik_: Na początku fajnie. Małe kochane kici bawić się chce, a efektem tego są:
1. #!$%@? kwiatki
2. Rozkopane doniczki
3. Podrapane ściany
4. Pocharatane dłonie
5. Firanki i zasłony w nowy ażurowy wzór
6. Czasem nie trafi do kuwety i masz całe mieszkanie w śladach z moczu
7. W nocy coś zrzuci i z #!$%@? już nie możesz spać
8. Odkurzanie codziennie. Ja chodzę boso więc musiałem.
9. Sierść w
@wolfik_: Jeden miereczek ma w 40m2 dwa koty i dziewczynę xd dla Lota staraczy. Gorzej dla dużego psa. Sierści trochę będzie, ale rolki i czesanie kota pomogą. Kuwetę kup zakryta i trzymaj w łazience. Żwirek zbrylajacy, do spłukiwania. Kot zakupuje. Będzie dobrze
@wolfik_:
Jeśli w sumie nie wiesz czy chcesz kota to odradzam brać małego. ( UJ wie co z tego wyrośnie )
Znajdź sobie w okolicy jakaś fundację i wybierz dorosłego ułożonego spokojnego kota. Unikniesz wtedy większości szkód w mieszkaniu.
Kot jak jebnie kloca to nie ma zmiłuj , aż w oczy szczypie i kuwetki , Żwirki , pochłaniacze tego nie zamaskują . Za to kotka praktycznie bezzapachowo , oczywiście szczochy niesprzatane
@podomka: nie ma czegoś takiego jak żwirek do spłukiwania. Żwirek zapycha rury, żaden się nie rozpuszcza magicznie od wody, można sobie nieźle narobić kłopotów jak się nagromadzi, szczególnie w kamienicy/bloku xd


@Magdozaur: Mam żwirek, który się rozwarstwia po kontakcie z woda i nigdy nic się nie zatkało.