Wpis z mikrobloga

Mirasy,
Tak się zastanawiam, kot do mieszkania 40m2 to można czy nie można?
Będę się #!$%@?ł czy nie będę?
Sierści pełno czy nie pełno?
Czy z kuwety jak ją będę czyścił na bieżąco #!$%@? czy nie #!$%@??
Ciężko żyć lekko...
#kiciochpyta #koty
  • 40
Będę się #!$%@?ł czy nie będę?


@wolfik_: No to zależy, czy naprawdę chcesz mieć kota, z całą odpowiedzialnością. Miejsca trochę mało, ale jak sensownie ogarniesz, to kot się nie będzie nudził.

Sierści pełno czy nie pełno?


@wolfik_: Jak będziesz wyczesywał, to nie pełno. Ale to zależy dużo od kota i od pory roku.

Czy z kuwety jak ją będę czyścił na bieżąco #!$%@? czy nie #!$%@??


@wolfik_: Jak czyścisz
@wolfik_ chłopie ja miałem na 32 m w porywach 5 sztuk i dało radę. Tylko kuwety do codziennego sprzątania. Co do zapachu to są środki neutralizujące i wchłaniające zapachy, zapach zależy od typu użytego żwirku i jego ilości, i oraz tego jak często będziesz go wymieniał w całości. Co do #!$%@? to zależy na jakiego trafisz, możesz mieć takiego co będzie całe dnie zalegał po kątach i nawet go nie zobaczysz a
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@wolfik_: koty są śmieszne xD wcześniej byliśmy w układzie 2 + 1 kitku na 35 metrach i było ok.
Z kuwety nie śmierdzi, żwir bentonitowy, siki wyciągam kilka razy dziennie, klocka najczęściej zaraz jak zrobi, raz na tydzień wymiana całego żwiru + mycie kuwety. Jedyne co jest denerwujące to to, że roznosi żwir z kuwety więc trzeba częściej odkurzać/zamiatać. Czasem jak mu coś odwali to wybiega z kuwety i wtedy jest
@wolfik_ Jak jesteś pedantem to naprawdę odradzam kota, sierść wbija się wszędzie, nie wspomnę już o tym jak mały nasika ci gdzieś na dywan albo na kanapę to smród jak nie wiem. Moim zdaniem to psy są bardziej czyste