Wpis z mikrobloga

ehh... 13 lat zleciało jak jeden dzień ¯\_(ツ)_/¯
trafiłam tu z joemonstera, pamiętam że wykop urzekł mnie tym, że był bardziej ambitny od innych społecznościówek i zawsze dostarczał bardziej jakościowego kontentu. Czasy się zmieniły ale wciąż jest tu ciekawiej niż np na FB i to co można tu znaleźć jest unikalne w skali internetu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bywałam na niejednym zlocie czy #wykopparty, wygrałam nawet kilka #rozdajo xD Nie raz miałam ochotę usunąć konto, ale kończyło się na kilkudniowej przerwie, tak mnie ten tasiemiec wciągnął. Znam tu w cholerę wątków, userów, afer itp, choć sama udzielam się raczej tylko w temacie wykopoczta.

Aby jakoś uczcić ten dzień wspólnie z Wami, organizuję #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do wygrania będzie mała paczka-niespodzianka, bo pewnie niektórzy już nie mogą się doczekać #wykopoczta (ja też xD)
Zwycięzcę wybiorę z plusujących przez #mirkolos, a jak będzie dużo chętnych to wybiorę dwóch plusujących ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wysyłka do paczkomatu
S.....a - ehh... 13 lat zleciało jak jeden dzień ¯\\(ツ)\/¯
trafiłam tu z joemonstera...

źródło: comment_1667383703ivWCQzwhal8pQR1qFH0DFX.jpg

Pobierz
  • 165
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shivaa: haha ;D Pozdrawiam i życzę zdrówka, muszę przyznać, że mam coś w podobie jak ty, mi ziomek obczaił, a ile już konto to zaraz sprawdzę po pisaniu komentarza haha Pomiędzy cała tą toksycznością, nerdami, ludźmi nie cieszących się z życia i tych którzy mają na prawdę p--------e i żalą się w internecie albo szukają wsparcia idzie tutaj sobie wyrobić dobre zdanie na wiele tematów, ciekawych oczywiście(albo unikalne w skali
  • Odpowiedz
@Shivaa: za multikonto, pewnego dnia "pod wpływem" napisałem do moderacji prośbę o zdjęcie bana, wyjaśniając, że jestem już lepszym człowiekiem i zrozumialem swoje błędy i... udało się ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Shivaa:
Sto lat, sto lat - niech żyje, żyje nam
Sto lat, sto lat - niech żyje, żyje nam!
Jeszcze raz, jeszcze raz - niech żyje, żyje nam
Niech żyje żyje
  • Odpowiedz