Wpis z mikrobloga

Klasyk kolejny... #tinder #rozowepaski więc wypiliśmy po cztery koktaile i przychodzi do płacenia... Okazało się że 'nie mam manier' bo powiedziałem że płacimy za siebie... Po ktorkiej dyskusji I próbie wytlumaczenia ze kobiety też mogą pracować i czasy się zmieniły (choć to ja byłem starszy) okazalo się że nie dała nawet napiwku kelnerowi. #doublestandards
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@drogi-m: ladnie się bawicie w tej warszawce czy innym dużym mieście. Każdy wielki dorobkiewicz a jeden drugiemu do gardła skoczy o 5 zł za hoteoga w zabce
  • Odpowiedz
@drogi-m: Czytam już setną taką historię na wykopie i naprawdę się zastanawiam ile wy macie lat, skąd wy sie bierzecie. W 99% przypadków po samym profilu na tinderze i zamianie paru słów widać czy laska ma coś w głowie czy jest pustakiem łasym na atencję. I nie bronię ich zachowania tylko rozczula mnie wasza naiwność.

Byłem na kilkunastu spotkaniach z tindera i zdarzyło się, że płaciłem za nas dwoje, ale
  • Odpowiedz
@drogi-m: Nie bardzo rozumiem fenomenu dawania napiwków. Za co? Za to, że wykonał swoją prace i przyniósł wam to o co poprosiliście? Może jeszcze brawa były? Ja też nie daję i nie mam zamiaru.
  • Odpowiedz
Ale takie rzeczy to przed spotkaniem się ustala a nie xD


@Kleyio: ja mam podczas umawiania się na pierwsze spotkanie zaznaczyc, że płacimy za siebie? XDddddd
  • Odpowiedz
  • 0
@drogi-m Ja też nigdy nie daje napiwków. Mi klienci nie płacą dodatków za moją pracę to po co i ja mam to robić?

Mnie to się zawsze pytają czy nieda się taniej ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Okazało się że 'nie mam manier' bo powiedziałem że płacimy za siebie


@drogi-m: Nie masz manier, bo płaci ten kto zaprasza, a jeśli ci się to nie podoba to ustalasz takie rzeczy przed spotkaniem
  • Odpowiedz