Wpis z mikrobloga

@butterfly: Przecież ceny i tak zmieniają się co tydzień około, w sumie w zależności od sieci nawet częściej, więc fizycznie pozostaje tyle samo roboty jak rosną i jak spadają.
  • Odpowiedz
@markhausen: haha, elektroniczne cenowki w Biedronce! Pamiętacie jeszcze, że biedronka kilka lat opierała się wprowadzeniu terminali płatniczych (jak już wszędzie konkurencja miała) i można było płacić tylko gotówką? Dla nich to żaden zysk. Praca ludzi tańsza.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@niecodziennyszczon: nie wiem, ale żeby chociaż biedra była konsekwentna w wywieszaniu w ten sposób cen. A tak mam na całych kosmetykach, dziecięcych duperelach, podpaskach i pieczywie pod spodem ()
  • Odpowiedz