Wpis z mikrobloga

z początku to Zachodnie Wybrzeże mi się podobało, wreszcie lokacja gdzie nie lejemy samych szkieletów i orków. Do czasu aż zacząłem robić na niej questy.

#!$%@? oni dodali tam zieloną pustynię uśmiechu. Bo jedna pustynia uśmiechu to za mało. Masz graczu dwie w jednym modzie XD

Gigantyczne tereny na których nie ma nic, ot parę mobków tu i tam, parę roślinek i tyle. I questy które polegają na ćwiczeniu biegania do maratonu.

Szczytem był finałowy quest wielkiej bitwy z jakimś arcyzłem zagrażającym ludzkości (bo oczywiście w #!$%@? każda lokacja musi takie coś mieć) która nie ma nawet teleporta / fast travela. I dymamy w trójkę maraton 3 km biegu, podczas którego NPCe się pięć razy zbugują i zgubią ścieżkę. Oczywiście nie ma checkpointów - Piranie projektując bieganie za Laresem o to zadbali, bo wiedzieli jak #!$%@? jest pathfinding NPC i jak się nam zgubił / zbugował to się biegło prosto do następnego checka który był nie dalej niż 100 metrów od nas. A tu? Tu biegniemy 3 razy dalszą drogę niż z portu do piramid z Saturasem i nie ma ani jednego checkpointa!!!

A sam boss? Tragedia jak zawsze. Wyboostowany jaszczuroczłek 16k HP który co 25% życia przyzywa nam na mordę dwa addy 1300 HP każdy. Wykoksowana postać II-rozdziałowa nie daje mu rady. Likier chciał być sprytny bo wiedział, że gracze będą bugowali, więc jak będziesz tego bossa kajtować po mapie do skałek to sobie regnie HP do 100% xD Nasi druidzi pomagierzy dostają na mordę sen po 5 sekundach walki, a ty się męcz z tym ciulem sam. I jak ci się go nie uda pokonać a nie masz sejwa przed wyruszeniem na tę epicką walkę - to #!$%@?, masz zbrickowany save.

Z jakiego moda buchnęli tą lokację?

#returning #retarding #gothic
  • 7
@Antorus:

która nie ma nawet teleporta

Przecież są kamienie do teleportacji.

Wykoksowana postać II-rozdziałowa nie daje mu rady

No to przyjdź później. Ja go w czwartym robiłem.

I jak ci się go nie uda pokonać a nie masz sejwa przed wyruszeniem na tę epicką walkę - to #!$%@?, masz zbrickowany save.

Granie w Gothica na jednym zapisie. ( ͠° °)
@Antorus: twórca nju balansu sam wiedział, że #!$%@?ł taką maniane z tymi wszystkimi #!$%@? lokacjami, ale w swej pomyślności nie usunął czy przerobił ich na mniejsze czy coś.. o nie, to by było zbyt prosto. W zamian tego wbudował w mod skrypt z przyspieszeniem czasu xD To tylko potwierdza, jakim gównem jest ten mod xD
@bary94pl: co mnie dobija, bo w tym modzie przebłyski dobra mieszają się z gnojówą. Np mini lokacja po wypaleniu mocnego skręta fajna, wszystko takie absurdalne jak na mocnej fazie, a jednocześnie lokacja mała i szybka. Bez dialogów na 3000 słów i bez #!$%@? bossów po 40 000 HP. Tak samo nowy obszar w Jarkendarze za dużym budynkiem starożytnych na pustyni - dodał tam trochę więcej kanionu. Ale trochę a nie kuźwa