Wpis z mikrobloga

Dyskusja z normikami...

Jak widać na screenie normik ma całkowitą rację ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) - napisałem jak totalny beciak, simp, cuck i dziewczyny mnie olały!

Zawsze niesamowicie mnie bawiło jak wielcy PUAsi mówili:

"zawsze bądź zdecydowany, nie bądź miękka faja! Jak umawiasz się z kobietą pisz zdecydowanie! Napisz jej tak: "spotkajmy się w piątek o 20 w smażalni ryb, jeśli nie pasuje ci piątek to sobota o 21!" w ten sposób wyróżniższ się na tle innych facetów. Jak napiszesz "kiedy się spotkamy" - dziewczyna uzna cię za totalnego beta!!! Tak nie rób, to nigdy nie działa!!! No bądź zdecydowany puasie!


#tinder #redpill #blackpill #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu #andrewtate
P.....c - Dyskusja z normikami...

Jak widać na screenie normik ma całkowitą rację ...

źródło: comment_1667335461AsFRHv396QleIpTe5sWS6H.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
@Kuba04: oj kubuś, od argumentów przechodzimy do personalnego wyzywania? Mógłbyś się bardziej postarać. Może np napisz, że nigdy nie ruchałem, więc na pewno nie mam racji, to wasz ulubiony argument
  • Odpowiedz
@Kuba04: 29 lat i zero dziewczyn na koncie, pasek many już prawie całkiem załadowany, jeszcze roczek i będę strzał fireballami jako 30 lvl mag fire ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Działam całkowicie wbrew twoim odkrywczym radom i mam rezultaty.

Przecież ja otwarcie twierdze że w przypadku chadów gra ma małe znaczenie i kobiety wybaczą dużo słabych factorów. Natomiast w przypadku gosci o wyglądzie 4-7/10 gra ma ogromne znaczenie
@Pozytywny_gosc:
  • Odpowiedz
@Kuba04: na takiej samej zasadzie grubaska 4/10 z grą, która ci się definitywnie nie podoba, może nadrobić charakterem? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

INCELU ALE TO INNA SYTUCJA !!!one!!!
  • Odpowiedz
@Kuba04: Nie wyszedł twój błąd logiczny ad hominem, bo zamiast zmierzyć się z argumentami to już wyjeżdżasz z wiekiem bo klasycznie według twojej wyroczni #blackpill to domena małosiurów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak ja dobrze znam taki typ dzieciaków jak ty, co im się wydaje jacy to oni nie są jednocześnie będąc giga ignorantem.
  • Odpowiedz
Nie wyszedł twój błąd logiczny ad hominem,

Po 1 gdzie niby stosowałem ten ad hominem?

bo zamiast zmierzyć się z argumentami to już wyjeżdżasz z wiekiem bo klasycznie według twojej wyroczni #blackpill to domena małosiurów

To z wiekiem to poprostu ciekawy byłem, a ja nie zaprzeczam blackpilowi, tylko uważam że większosc ludzi daje mu zbyt dużą wage

@Fekalny_okuratnik:
  • Odpowiedz