Wpis z mikrobloga

Jestem moralnie odpowiedzialnym!

Został uznany za takiego w wieku osiemnastu lat, bo już od szesnastu lat byłem w stanie walczyć z reżymiem, ale nic nie zrobiłem.

Certyfikat o moralnej odpowiedzialności nadesłany z siedziby UE znalazłem w skrynce pocztowej w dzień urodzin. Bez wachań wysłałem z powrotem znaleziony w kopercie dokument o potępieniu reżymu opresyjnego rządzącego na moim teritorium ze własnym podpisem.

Tu trzeba wyjaśnić czytelnikowi, że meszkam na teritorium pozbawiony przez KE UE praw państwa ze względu na wielu przestępstw przeciw człowieczeństwu.

Jak już powiedziałem został uznanym za uczęstnika tych przestępstw i noszę moralną odpowiedzialność. Każdy ranek jest mi przykro, i wprost wstydzonym obudzam się, że należę do tego ludu, który w ciągu całej swej historii tylko mordował i zniewolniał innу narody. Z tego powodu każdy ranek klękam przed obrazkiem swiątej Ursuły i liczę swoje nedoosięgnienia.

Po tym idzę zbierać śmieci, żeby otrzymać pieniądze na codzienny przelew do poszkodowanych państw i narodów zadośćuczenienia na rachunek pierwszych trzech holokaustów. Zupełnie poperam decyzję unijną o obniżeniu cen towarów pochodzący z mojego kraju i podwyższeniu ich w przypadku towarów kupowanych przez nas z innych krajów. Nie chcę posiadać ani energeticznej ani geograficznej ani jakiejkolwiek innej broni ekonomicznej. Niech zasoby materialne trafią do bardziej rozwinientych i democraticznych państw, które codziennie walczą, żeby wszyscy my miali przyszłość.

Jean-François Kowalski,
_m.Posen, 203* r._

#dziendobry #chwalesie #osiagniecia #teoriespiskowe #futurologia
mobutu2 - Jestem moralnie odpowiedzialnym!

Został uznany za takiego w wieku osiemn...

źródło: comment_1667315062KPRP1epK9nOrkUukpAT7CX.jpg

Pobierz
  • 1
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mobutu2: tak jesteś, każdy kto nie uciekł albo nie poszedł siedzieć za demonstracje jest moralnie odpowiedzialny. Heglowska dialektyka Pana i Niewolnika odnosi się do Twojego narodu doskonale ale bycie poddanym nie zwalnia z człowieczeństwa i odpowiedzialności moralnej. Dobrze że to zrozumiałeś Saszka, kto wie może wkrótce zerwiesz łańcuchy krępujące twój niewolniczy mindset i uciekniesz z #!$%@? albo zaczniesz walczyć o swoją przyszłość.