Wpis z mikrobloga

jedne z moich ulubionych fikołków k0nfirzy to jak zaczęły wychodzić brudy sochy to zaczeli udawać, że ona to nie nie jest w konfederacji xD


@Kryspin013: Justyna Socha narzekała na Konfederację, że nie chcą jej poważnie traktować.

Zebrali jej zasięgi, które niewątpliwie miała, a poza tym mieli ją gdzieś.
  • Odpowiedz
@saakaszi: nie zgadzałem się z wprowadzanymi restrykcjami covidowymi więc manifestacje tego środowiska mnie zaciekawiły, byłem na jednym z nich w październiku 2021 r. justynka miała żal o to że ludzie przychodzą a nikt nie wpłaca na organizację a taka scena + nagłośnienie na placu solidarności pod stocznią gdańską kosztowało ich 10 000 zł z tego co widziałem na transmisjach FB przywozili wszystko na gotowo a pierwsze spotkania w Warszawie miały miejsce
  • Odpowiedz
Pytanie dotyczy logiki.


@Volki: Logika mówi, że zeznania kogoś komu nie uwierzył sam prokurator generalny i minister sprawiedliwości, który o niczym innym nie marzy jak o posłaniu Tuska do więzienia, nie są wiarygodne.
  • Odpowiedz
Jprdl.


@Volki: Jprdl. ci twoi "lewacy" oceniają korzystając z logiki. Ocenili (kierując się logiką), że nie należy wierzyć świadkowi którego zeznania nie wystarczyły zi0brze na postawienie choćby malutkich zarzutów Tuskom.
  • Odpowiedz