Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć wszystkim. Mam dosyć poważne zadanie i nie wiem jak to ugrać logistycznie i czy się da to zrobić.

Moja różowa pochodzi z Ukrainy i związku z ostatnimi atakami na Kijów jej rodzina całkowicie przez większość czasu nie ma prądu ani wody.

I padł pomysł, żeby ewakuowali się gdzieś do Polski na czas zimy, żeby przeczekać ten czas.

Problem jest taki, że musimy znaleść blisko siebie mieszkania dla 15-20 osób, wliczając w to dzieci.

Jak myślicie gdzie najlepiej szukać ofert wynajmu? Szukamy tylko w dużych miastach, najlepiej Poznań, ale jeśli będzie jakaś dobra oferta to rozważymy inne duże miasto.
W grę wchodzi maks 4 mieszkania 3 pokojowe tak do 3200zl ze wszystkim za mieszkanie.

Macie może jakieś porady? I gdzie najlepiej szukać, żeby nie płacić jakiś chorych prowizji.

#nieruchomosci #wynajem #ukraina

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6360f2c2dbaf114ed5dbbabe
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 28
@AnonimoweMirkoWyznania: Trzeba ich uświadomić że polski rynek mieszkaniowy nawet przed wojną nie był łaskawy, a teraz, po przyjeciu milionów Ukraińcow, jest praktycznie martwy. W dużych miastach koszty będą zabójcze, z kolei w małych miastach gorzej o pracę. To strasznie przykre, ale jeśli rodzina Twojej różowej nie jest bogata, to powoli Polsce kończy sie potencjał do przyjmowania kolejnych uchodzcow i zagwarantowanie normalnego miejsca do życia 15 osobom bedzie niemozliwe.