Wpis z mikrobloga

Powiem tylko jedno. Po tym, co Milołaj #!$%@? teraz z Hanką, dziwię się, że Monika ma jeszcze z nim kontakt po programie.
Byłam kiedyś w podobnej sytuacji, w skrócie mówiąc byłam publicznie ignorowana i olewana przez typa, w którym byłam tak totalnie zakochana, że nie widziałam jego wad i beznadziejnego zachowania wobec mnie. Zaprosił mnie kiedyś na imieniny brata i na miejscu okazało się, że zaprosił też drugą laskę. Z nią się obściskiwał, siedziała mu na kolanach, szeptali sobie do ucha. Do tej pory się sobie dziwię, że po prostu nie wyszłam z imprezy, tylko udawałam, że jest ok. Tak, że rozumiem Moni zachowanie, rozumiem jej rozpaczliwe gesty, bo to jest chęć zwrócenia uwagi na siebie. Przeżywam to niemalże tak samo jak wtedy na tych #!$%@? imieninach.
Ale się powtórzę - nie czaję, co do ch… ona z nim po programie robi. I to jest dla mnie główna zagadka, dla której oglądam hp. Chcę zobaczyć, co wydarzyło się od teraz do finału.
#hotelparadise
  • 13
  • Odpowiedz
@kipman1:
@Kwiatina:

samo jebnięcie kulą w finale raczej nie zrównoważy tego, co widzimy teraz.
Chyba że faktycznie będzie celowała w tę jego wiecznie uśmiechniętą, samozadowoloną facjatę.
I weźmie solidny zamach.
  • Odpowiedz
@Kwiatina: przesylam wirtualny hug () nie raz i nie dwa czulam sie podobnie. I mam dokladnie takie samo zdanie jak ty, nie czaje, co Monika robi z tym typem po programie i to bez wzgledu na charakter tej relacji, po tym, co zobaczylismy w programie, typ powinien zostac totalnie skreslony i wymazany z pamieci.
  • Odpowiedz
@Kwiatina: Mikołaj publicznie ją upokorzył, zasłużył na splunięcie w twarz i wymazanie go z życia. Też nie rozumiem, dlaczego Monika po takiej akcji ma ochotę gdziekolwiek z nim wychodzić.
  • Odpowiedz
a skąd wiecie że Monia jest z nim po programie,
moim zdaniem, to co obecnie widzimy to mus jaki muszą odstawiać uczestnicy ,takie kity z satelity
tak naprawdę trzeba brać na wstrzymanie aż się skończy HP i oni będę mogli wreszcie pokazać rzeczywiste relacje
  • Odpowiedz
@Kwiatina: oni muszą po prostu. Nie sądzę by TVN patrzył gdyby na imprezach na których są razem jakoś siebie ignorowali. Tworzyli długi czas mocną parę, której dalszych losów widzowie są ciekawi. Muszą podsycać plotki.
Mam nadzieję że Monika kogoś ma i Cipołaj pozostał w friendzone, a Monia z klasą oddycha pełną piersią, której (klasy i piersi) nie ma Hanka.
  • Odpowiedz