Wpis z mikrobloga

Od początku wojny wg. mediów:

1. Rosja miała zbankrutować ze 30 razy, z powodu sankcji
2. Putin miał siedzieć zaszyty w bunkrze w strachu przed wszystkimi.
3. W ciągu 3 miesięcy miało dojsc do zamachu stanu i przewrotu we władzach kacapów.
4. Z jakieś 40 razy miała im się już skończyć broń i żołnierze.
5. 10 razy już prawie miała lecieć atomówka.
6. Rosyjscy żołnierze w ogóle mieli już rzucić bron i skończyć wojnę.

Coś pominąłem?

Media dla klikalności i wałkowania tematu to takie gowno, ze nie mam pytań. #wojna #ukraina
  • 69
@SoltysObory weź nawet się nie sil. Tutaj albo wyglaszasz peany o UA albo jesteś onuca. Tak jak wczoraj niby 90% rakiet zestrzelili ale pół kijowa bez wody i ileś innych miast z problemami. Informacji jest multum ale jak jest naprawdę nie wie nikt. W sensie wiadomo że ruscy idą bardziej do tyłu niż do przodu ale to tyle z prawdy.
kibicuje ukraincom ale

@Mirek_muchomorek: no tak #!$%@?, bo jak trzeźwo patrzysz na sytuację, to jesteś RUSKOM ONUCOM RUSKOM ONUCOM.

Od trzeciego dnia wojny słyszę, że Rosja już nie wyrabia, że już rzucili cały sprzęt i wszystkich żołnierzy i zaraz koniec.
Czemu ma służyć gadanie takich bzdur?

To, że stoję po stronie Ukrainy, nie oznacza, że mam zaklinać rzeczywistość i #!$%@?ć same huraoptymizmy, niezależnie od faktycznego stanu.
Jak nie uważasz, że Ukraina
@Mirek_muchomorek:

a ty nawet się do tego nie odniosleś tylko ciągle bronisz się jak dziecko

@M0nty:

Zostałeś już wyjaśniony 2 razu i jakoś to zignorowałeś


( _) Nie wiem… może dlatego, ze nie siedzę na wykopie 24/h jak wy i mam chociażby coś takiego jak prace i rodzine, zamiast czytania iluśdziesieciu komentarzy w każdej minucie życia, w 80% napisanych z dupy?
Jprdl. Tak dwóch Mirków mnie wyjaśniło…
@Manymouse:

Chwalisz się tym, że wierzysz ślepo w to co mówią w telewizji? Nienajlepiej to o tobie świadczy.


Ta, bo blogi czy inne źródła informacji są lepsze - połowa z nich to trollowe konta, strony czy profile forusjace dezinformacje ze źródła: No mówię Ci mordo, a druga połowa, to typów co po robocie na magazynie bawią się w „strategów wojny”
@su1ik:

przecież już są niewypłacalni, sprawdz ich ratingi


Co w związku z tym? Czy spowodowało to przewrót pałacowy? Czy są masowe protesty? Czy ludzie umierają z głodu? Czy wpływa to istotnie na zakończenie wojny?

Nie. Turcja jest pełna rosyjskich turystów na plażach.
@GaiusBaltar:

Już w lipcu zbankrutowała (przestała spłacać dług zagraniczny).

Kiedy przyjdzie bankructwo wewnętrzne - to ciężko powiedzieć, bo mogą dowolnie drukować walutę. Tyle, że spadek jej wartości i wzrost ilości na rynku powoduje np. ograniczenie wartości wypłat dla żołnierzy, co przekłada się na trudności werbunkowe.


Stała się niewypłacalna, czy jako państwo zbankrutowało? Bo to zasadnicza różnica. Jak napisałem wyżej… cały czas nie spowodowało to przewrotu pałacowego, masowych protestów. Ludzie nie umierają
@aarahon:
Nie przyznałeś? To ustalmy ciąg dyskusyjny.

-Pisze, że polskie media już 30 razy pisały ze Rosja bankrutuje przez sankcje.
-Ty mnie poprosiłeś chociaż o jedno źródło tych informacji
-Ja Cię odesłałem do Google - po wpisaniu frazy, wyskoczyłaby Ci cała lista artykułów o bankructwie Rosji, napisanych w naszych mediach.
-Ty się zapytałeś czy masz szukać źródła na podparcie kłamstwa ¯_(ツ)_/¯

Więc? Masz IQ na poziomie galarety czy jak?