Wpis z mikrobloga

Od początku wojny wg. mediów:

1. Rosja miała zbankrutować ze 30 razy, z powodu sankcji
2. Putin miał siedzieć zaszyty w bunkrze w strachu przed wszystkimi.
3. W ciągu 3 miesięcy miało dojsc do zamachu stanu i przewrotu we władzach kacapów.
4. Z jakieś 40 razy miała im się już skończyć broń i żołnierze.
5. 10 razy już prawie miała lecieć atomówka.
6. Rosyjscy żołnierze w ogóle mieli już rzucić bron i skończyć wojnę.

Coś pominąłem?

Media dla klikalności i wałkowania tematu to takie gowno, ze nie mam pytań. #wojna #ukraina
  • 69
-Ty się zapytałeś czy masz szukać źródła na podparcie kłamstwa


@SoltysObory: tak, na podparcie tego kłamstwa:

-Pisze, że polskie media już 30 razy pisały ze Rosja bankrutuje przez sankcje.


Chciałbym żeby napisały choć raz. Skoro widziałeś to 30 razy to nie zapamiętałeś jednego portalu który to napisał?
@aarahon: No #!$%@? debil

Onet
TVN24
TVP Info
Bussines Insider
WP
Money
Forbes
Forsal
Gazeta Prawna
CRN
Interia
Bankier

Proszę… to tylko pierwsza strona Google po wpisaniu frazy - Bankructwo Rosji.

Najwidoczniej Cię to przerosło, nie dziękuj :*
@aarahon: Aaa… i w poczuciu, jak już sobie uświadomisz ze się trochę wygłupiłeś tym czepianiem się i lataniem o źródło - nie zapomnij mi napisać „żebym czytał ze zrozumieniem” wszak to najpotężniejszy argument w internetowej dyskusji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SoltysObory: dalej nie potrafisz podesłać linka i każesz mi samemu szukać podparcia na to kłamstwo...

Ale spoko, sprawdzę to co napisałeś tylko potem nie płacz że ktoś sprawdza to co napisałeś.

Pierwsza strona z google i z twoimi słowami zgadza się tylko... nic. Nie ma żadnego poratalu który dałby taki wynik.
Druga strona wyników z google... nic. Nie ma żadnego poratalu który dałby taki wynik.
Trzeciej nie będę sprawdzał.

Nie potrafisz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
sankcje to raczej nas dotykają. Ruscy mają wszystko w dupie czy beda spać w ciepłym mieszkaniu czy w lepiance


@kopek: piwo podrożało w sklepie, to koniec świata, dajcie spokój z tą wojną! Niech siem Ukraińcy poddadzą i zakończmy sankcje
@srogie_ciasteczko: xD jak wyprowadzisz się od starej i będziesz musiał opłacić rachunki czy zatankować samochód, to zobaczysz, że nie o piwo chodzi.
I znowu kolejny. Padło stwierdzenie, że obrywamy rykoszetem z powodu sankcji, nikt nie stwierdził, że należy z tego powodu przestać wspierać Ukrainę. Ale ty już widzisz onucowanie, bo ktoś śmiał stwierdzić, że nie jest tak kolorowo, jak byśmy sobie życzyli.

A ludzie dostrzegający #!$%@?ą sytuację, winią za nią głównie
@SoltysObory: Takie #!$%@? combo-wombo moze wymyslec tylko troll z petersburga.

Bankructwo Rosji


@SoltysObory: Na screenie pierwsza strona z googla. Wszystkie artykuly mowia o technicznym bankructwie, co jest faktem. No chyba, ze zaprzeczasz ze rosja nie splacila zagranicznego dlugo.

Ale do zamachu stanu nie doszło, bo cały czas rządzi ten zbrodniarz.


Ludzie snuli sobie teorie. Nie pamietam, zeby ktokolwiek powazny o tym 'trabil'. Raczej, wiekszosc zwracala uwage ze putin nie ma
Pobierz M0nty - @SoltysObory: Takie #!$%@? combo-wombo moze wymyslec tylko troll z petersburg...
źródło: comment_1667385156Rh2pTUdAjUb6lXiTks5mPn.jpg